Vánočně – novoroční MEGA soutěž – 3. týden

Před nedávnem jsme vám společně s Rachel-Roo oznámily, že pro vás máme speciální soutěž, ve které po vás budeme chtít trochu té kreativity. Podařila se nám nasbírat pěkná knižní kupečka a je tedy jen na vás, jestli si některou z výher zasloužíte.

Pozor pozor pozor, toto vůbec není fotka všech výher, pouze část, nestihlo dorazit všechno. Zbytku poděkujeme dodatečně, teď moc moc díky za knihy do soutěže nakladatelstvím Host, Baronet, Galatea a Fortuna Libri. Přiznáme se, že jsme nečekaly tolik cen, myslely jsme, že v tom hektičnu před svátky sotva co seženeme, proto jsme napsaly vícero mailů a moc mile nás překvapilo, kolik lidí pozitivně zareagovalo. Ještě jednou děkujeme!

Vašim úkolem bude zaregistrovat se do našeho formuláře, abychom měly přehled o všech soutěžících, a následně zaslat fotky na daná témata, čímž se zapojíte do soutěže. Každý týden vyhlásíme jedno téma a budeme čekat na vaše fotečky, které nám musíte vždy zaslat na oba naše emaily, tedy: sykorova.p@gmail.com a roo.rachel.1987@gmail.com.

Každý týden vyhodnotíme cca tři až pět fotek, co nás nějakým způsobem osloví (nejhezčí, nejveselejší, nejsmutnější, nejvtipnější, nejoriginálnější, nejkreativnější, apod…), tudíž se každý týden bude moci radovat několik lidí z výhry. Nebudeme vybírat samy, ale poprosíme i členy našich rodin, aby to bylo fér, protože oni vás neznají, kdežto my bychom mohly být nařčeny, že nadržujeme kamarádům. Ke konci celého soutěžního klání pak pravděpodobně ještě dovylosujeme další speciální výhry, abychom potěšily co možná největší počet soutěžících.

Naše MEGA soutěž probíhá od dnešního dne do 20. ledna 2015. Každý z vás se může zúčastnit pouze jednou fotkou na jedno téma. Soutěž je určená všem v České republice, protože bychom se jinak s poštovným asi nedoplatily. A jaké že to je téma na první týden?

NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ

Tohle k novému roku prostě patří. I když to třeba není konkrétní, téměř všichni si říkají alespoň něco na způsbob – jak budu ten další rok žít lépe. My po vás tento týden chceme, abyste nám to řekli fotkou, nad čím jste se zamýšleli vy. A samozřejmě nějak zapojte jakékoliv knižní téma. Takže čekáme spoustu fotek typu – knížka s cigaretami, knížka s hromadou sladkůstek… 😀 Zkuste být originální! Těšíme se na vaše nápady.

Na fotky budeme čekat do 13. ledna 2015. Do předmětu emailu uveďte „Vánočně – novoroční MEGA soutěž – 3. týden“ a nezapomeňte fotku poslat na oba dva naše emaily zároveň. Vítěze všech kol jsme se rozhodly vyhlásit až na závěr soutěže, protože ještě nedorazily všechny výhry, takže byste měli omezený výběr z cen a třeba by vám uniklo zrovna to, co byste rádi.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..