Vánoční knižní hop – výherce

Načekali jste se už dost… Takže kdo vyhrál tajný dárek?
#80 Mischa

Gratuluji!
A co že to vyhrála?
To vám neřeknu!
Překvapení má být překvapení, no ne?

Takže jakmile dneska výherkyni pošlu email, ona mi odpoví a pošle svou adresu, já odešlu svůj balíček a výherkyně jej dostane, uvidí jako první, co se uvnitř skrývá… teprve potom vám ukážu, co se v balíčku schovávalo. Trapné? Neeeee, naprosto originální 😀 Nebudu kazit překvapení.

Do soutěže se zapojilo celkově 125 lidí, každý měl po jednom vstupu. Děkuju všem knižním blogerům, kteří se do vánočního hopu zapojili. Věřím, že se více zviditelnily i méně známé blogy a že jste tak získali nové čtenáře. Doufám, že se při hopkání pobavili i čtenáři a že se některým poštěstilo a něco vyhráli. Věřte mi, že bych vás ráda obdarovala všechny, ale není to v mých silách. I když jste tentokrát nic nevyhráli, nevzdávejte to a soutěžte dál! Jednou se na vás štěstí usměje, uvidíte.

Děkuju vám všem za opravdu hezká slova, která jste mi napsali. Díky nim jsem vás, své čtenáře, mohla poznat zase o kousek víc. Někteří z vás jste mi tam psali nejen o sobě, ale i o knihách, o životě a tak vůbec. Děkuju, že jste se se mnou podělili o kousek z vás, velmi si toho vážím. Těší mě vědomí, že existuje tolik nadšenců jako jsem já. Nebojte se na blogu v komentářích více projevovat, vaše názory a postřehy mě zajímají. Jsem ráda, když se vám líbí kniha, kterou jsem vám doporučila, jsem ráda, že svou lásku ke knihám sdílíte se svými přáteli, jsem ráda, že vás baví číst, že rádi stále objevujete nové a nové příběhy.

Chci vám všem popřát krásné prožití svátků vánočních. Výbornou štědrověčerní večeři, žádné rybí kostičky v krku, bohatou nadílku pod stromečkem a když nedostanete kopu knih, o kterou jste si Ježíškovi napsali, nevadí, pořád tu jsou knižní blogy a soutěže! Poseďte s rodinou u rozsvíceného stromečku a užijte si pohádky. Mějte se famfárově!

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

1 Response

  1. Ywyk napsal:

    >Taky ti přeji veselé Vánoce a šťastný Nový rok. =) A gratuluji vítězce. =)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..