Krásné Vánoce !!!

Máme tu zase po roce den, na který se řada z nás určitě těšila. Ačkoliv ani letos nemáme ty správné pravé Vánoce na sněhu, nemění to nic na tom, že je to čas pro to, aby se u štědrovečerní večeře sešla celá rodina a alespoň na chvíli zapomněla na celý ten shon.

Pro mě jsou letos svátky jiné. Tím, že jsem konečně nejspíš nadobro vylétla z rodinného hnízda, je to pro mě čas, kdy můžu být zase na delší čas s rodinou.

Sice jsem nemocná a zase tolik jsem tomu uklízení, pečení i vaření nedala a svým způsobem jsem si sem přijela jako do hotelu, ale pořád jsem tu s rodinou a to se počítá. Stromeček máme nazdobený nádherně (to víte, zase jsem zdobila já a já jsem v tom sakra dobrá *vůbec se nechválí*), bramborový salát se nám chladí, zbývá na večer udělat jen tu polévku a rybu. Sice mám nějakou představu o tom, co pod stromečkem najdu, ale daleko více se těším na to, až budou ostatní otevírat dárky ode mě. Vždycky daleko raději obdarovávám.

Přeju vám tedy krásné prožití vánočních svátků, ať pod stromečkem najdete to, co jste si přáli a ať vám v krku nezaskočí žádná kostička!

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

2 Responses

  1. Meghan napsal:

    S dárečky to mám úplně stejně, největší radost mám z toho, co dostanou ostatní. Většinou je to tím, že tak nějak vím, co dostanu. Ale i tak je Štědrý den nejkrásnějším dnem celého roku.

    Přeji ti šťastné a pohodové Vánoce plné krásných okamžiků a do nového roku spoustu elánu, nadhledu a chuti do psaní blogu, ezinu i tvoření dalších projektů! :-*

  2. Bastera napsal:

    Ani nevíš jak já se těším až vyletím 🙂 S těmi dárky to máme stejně, mám radost, když se trefím a udělám někomu radost 🙂 Krásné Vánoce i Tobě a celé Tvé rodině, těším se na další rok, kdy určitě zase něco skvělého vymyslíš 🙂
    Bastera recently posted..To k Vánocům patříMy Profile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..