Playing For Keeps

PlayingforKeeps_bookAutor: Emma Hart
Český název: Hrej tajně
Originální název: Playing For Keeps
Knižní série: The Game
Díl: druhý
Žánr: new adult, romance, erotika
Věková hranice: 18+
Hodnocení: 3 hvězdičky

Megan je už dlouho beznadějně zamilovaná do nejlepšího kamaráda svého nejlepšího kamaráda. Problémem je nejen to, že je onen kamarád děvkař, ale také to, že se to její nejlepší kamarád nesmí dozvědět. Jinak by lítaly pěsti.

Braden byl totiž vždycky dosti horká hlava, když se Megan snažila randit a mít nějaký ten milostný vztah. O to horší je tak její dilema. Megan totiž po Astonovi touží a teď, když je Braden mimo město, je rozhodnutá s Astonem prožít alespoň jednu vášnivou noc.

Aston je po vysokoškolském kampusu známý svými jednonočními dostaveníčky, rozhodně se nechce vázat. Ne nadarmo se ovšem říká, že zakázané ovoce nejlépe chutná a Megan takové ovoce je. Po společné noci je Astonovi jasné, že se jí nejspíš nedokáže vzdát, ale má strach, že by dokázala proniknout jeho obrannou linií, kterou si okolo srdce vystavěl. Ještě horší je jeho strach z toho, co by Megan řekla na jeho minulost…

Nakladatel: Smashwords Edition (EN), Galatea (CZ)
Počet stran: 225(EN), 198 (CZ)
Vazba: Brožovaná a vázaná vazba (EN, CZ)
Vydání v USA: 24.6.2013
Vydání v ČR: duben 2014

Datum četby: 1 den, červenec 2013, v angličtině

Reakce bezprostředně po dočtení knihy: Tak nějak jsem čekala víc.

Oficiální stránky knihy
Oficiální blog autora

Můj názor: První díl téhle new adult série nebyl postavený na žádní převratné myšlence a bylo docela jasné, jak kniha nejspíš skončí, přesto se mi četla hezky. Když jsem se dozvěděla, že bude mít celkově další tři mladší bratříčky, byla jsem zvědavá, koho si autorka vybere. Tedy první pár se dal po dočtení The Love Game docela dobře odhadnout, ale stále jsou mi záhadou další dvě knihy.

Playing for Keeps je z toho druhu knih, kdy si při čtení připadáte, jako byste sledovali nejnovější díl televizního seriálu Dallas. Dokáže vás tak akorát vynervovat, zaujmout i unudit. Pokud bych měla popsat vztah hlavních postav, použila bych slovíčko „instantní“. Tak nějak jsem jim totiž vůbec nežrala tu jejich náhlou lásku a Astonovo prozření. Těžko říct proč.

Možná to je tím, že vlastně už od začátku víte, jak to skončí, takže vás kromě Astonovy minulosti nemá co překvapit. Sexuální scény jsou tak akorát žhavé a hezké, dialogy milé i k naštvání, celkový vývin příběhu jasný. Tu a tam se pozastavíte nad tím, jak je možné, že se jim vůbec jejich vztah daří tajit a proč se autorka do příběhu proboha mermomocí snažila vecpat Meganinu lásku k Pýše a předsudku.

Příběh nepostrádá i několik dojemných scén, kdy vám slza nejspíš ukápne, tak jako tak však nepřináší nic nového, co by vás zvedlo ze židle. V žánru jde o docela normální průměr, který vám zpříjemní volnou chvíli, ale po čase si nejspíš nevybavíte, co se v knize dělo. Uvidíme, jaké budou další díly.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

2 Responses

  1. Eva napsal:

    Ahoj je ta knížka k sehnání v aj? Nemůžu jí nikde sehnat 🙁 nemohla bys mi prosím odepsat na mail?
    Děkuji předem za jakékoli info 🙂

  2. Eva napsal:

    Ahoj je ta knížka k sehnání v aj? Nemůžu jí nikde sehnat 🙁 nemohla bys mi prosím odepsat na mail? (evulinkalinhartova@gmail.com) Děkuji předem za jakékoli info 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..