Blogspirace (24)

Tohle meme mají na svědomí GrowingUp YA a saz101.

Jeho účelem je pomoci vytvořit nějakou jiskru inspirace pro blogery, čtenáře i spisovatele. Jakýkoliv inspirační citát/obrázek/video. Postovat svou blogspiraci byste měli každý týden, jakýkoliv den si sami vyberete. Zkuste někoho něčím a k něčemu inspirovat, nejspíš tím inspirujete i sami sebe, nebo alespoň někoho potěšíte.

Včera jsem si opět udělala výlet do Prahy na pohovor, dneska jsem vyspávala až do jedenácté, ani mi pořádně nedošlo, že pro všechny školou povinné dneska vlastně končí školní rok. Takže vám opožděněji gratulu k dalšímu ukončenému roku, snad jste měli hezká vysvědčení a pokud ne, tak se tím netrapte, nikdo se vás v životě nebude ptát, jaké jste měli známky. Těm, kteří ukončili základní školu, přeju do dalšího roku na střední jenom to nejlepší. Těm, co od září (či října) nastoupí na vysokou, přeju zase hodně nervů. A těm, co vykročují do „světa dospělých“, hodně štěstí.

A nakonec si dejme tématicky, když vám začínají ty prázdniny, jednu starou hitovku od Madonny v původní videoklipové podobě, ať se zasmějeme…

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..