Blogspirace (6)

Tohle meme mají na svědomí GrowingUp YA a saz101.

Jeho účelem je pomoci vytvořit nějakou jiskru inspirace pro blogery, čtenáře i spisovatele. Jakýkoliv inspirační citát/obrázek/video. Postovat svou blogspiraci byste měli každý týden, jakýkoliv den si sami vyberete. Zkuste někoho něčím a k něčemu inspirovat, nejspíš tím inspirujete i sami sebe, nebo alespoň někoho potěšíte.

Mám opět nějakou nostalgickou. Nejspíš to dělá to, že jsem se dneska dívala na tu krásnou vyrovnanou hromádku barevných knih, jejichž vazba snad drží jen nějakou záhadnou magickou silou. Říkám si, jaká strašná škoda je, že nemá Harry mnohem víc dílů, nebo že se J.K. pořád nerozhoupala k tomu, aby začala psát nějaké pokračování, klidně s jinými hrdiny. Nebo nějaký jiný svět. Vím, že série není dokonalá, ale je to kus mého dětství a dospívání.

Někdy si přeju, aby mi bylo zase dvanáct a mně se do rukou dostal poprvé první díl. Nevím, jak dlouho si budu pamatovat premiéru posledního filmu posledního dílu a to, jak jsem ji sledovala online a při závěrečné děkovačce jsem brečela jako malá… vlastně jsem pak brečela i v kině. Nejen že se knižní postavy staly mými nejlepšími kamarády a že jsem si svět natolik zamilovala, že bych v něm chtěla žít, ale mám slabost i pro jejich herecké představitele a kdykoliv je někde vidím, řeknu si, že je škoda, že už se nemám na co tak těšit. Tohle video tedy přidávám pro všechny věrné a zapřísáhlé fanoušky Harryho, jako jsem já, kteří čas od času smutní nad tím, že nám to skončilo.

A ještě tu pro vás mám něco na závěr. Podívejte se sem a najdete krásný přehled všech 7 knih (www.embowman.com).

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

2 Responses

  1. Desirée Lydon napsal:

    Já jsem taky břečela u posledního filmu v kině, ale to spíš kvůli té scéně se Severusovými vzpomínkami 🙁 Pro mě byl Harry Potter taky kus dětství, škoda, že skončil. Ale na druhou stranu, víme, jak to dopadá s takovými pokračováními, ne? 🙂
    Desirée Lydon recently posted..Forever friends [13] – PomocMy Profile

  2. Ettelëa napsal:

    To je krásné video! Vehnalo mi slzy do očí… Občas mívám taky takové pocity, asi jako každý, kdo patří k „Potter generaci“. Aspoň jednou za čas si musím vzít nějakou tu knížku ze série do ruky, prolistovat si ji, přečíst si oblíbené části nebo si pustit některý z filmů. Je to prostě příběh, který se mi vryl do srdce a taky je mi líto, že skončil… I když, na druhou stranu jsem docela ráda, že už autorka s Harrym nepokračovala a zbytečně to nenatahovala. Všechno jednou musí skončit a Harry podle mě skončil v tu pravou chvíli…
    Ettelëa recently posted..CHYSTÁ SE: Alison Weirová a její knihyMy Profile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..