The Love Game

TheLoveGame_bookAutor: Emma Hart
Český název: Hrej hráčem
Originální název: The Love Game
Knižní série: The Game
Díl: první
Žánr: new adult, romance, erotika
Věková hranice: 18+
Hodnocení: 4 hvězdičky

Maddie chce na vysoké začít novou etapu svého života. Chce přestat myslet na stíny minulosti – na smrt své matky, na zhroucení svého otce, na to, co napáchal její bratr. Vypadá to, že se jí to docela dobře daří.

Jenže to by nesměla mít kamarádky, které se rozhodly, že by mohla jistého prevíta naučit lepším způsobům a nechat ho ochutnat svou vlastní polívčičku. A tak Maddie pod tíhou okolností kývne na to, že přiměje Bradena, aby se do ní zamiloval a pak ho odkopne – stejně jako to udělal snad každé holce v kampusu.

Braden má u holek pořádný úspěch. Prostě ví, jak na to, žádné nic neslibuje a po té, co si užije, se o ně už nezajímá. Užívá života po svém. Ale jednu nemůže vyhnat z hlavy a to s ní ještě ani nic neměl. Maddie mu pěkně motá hlavu, proto kývne na sázku kluků, že ji dostane a přiměje, aby se do něj zamilovala. Užije si s ní a pak jí dá sbohem, jako všem ostatním. Zdá se to být jednoduché, ale Maddie mu rozhodně nic nedaruje zadarmo.

Nakladatel: Smashwords Edition (EN), Galatea (CZ)
Počet stran: 218 (EN), 248 (CZ)
Vazba: Brožovaná a vázaná vazba (EN, CZ)
Vydání v USA: 29.3.2013
Vydání v ČR: prosinec 2013

Datum četby: 1 den, duben 2013, v angličtině

Reakce bezprostředně po dočtení knihy: A víte co? Ono to bylo vážně fajn…

Oficiální stránky knihy
Oficiální blog autora

Můj názor: To jsem zase tak jednou mezi příšernými zkouškami měla chuť na nějaké to lehké a příjemné čtení, od kterého jsem zase tolik neočekávala a věděla jsem, že mě bude bavit. Trefila jsem se.

Těžko by tušili, jak jim tyhle dvě podobné výzvy dokážou pořádně zamotat hlavu. Zatímco Braden zjišťuje, že mít stálou přítelkyni nejspíš nebude k zahození, Maddie vidí, že ne všichni kluci jsou zplozenci pekla. Ani jeden z nich ovšem není připravený na to, co se nakonec stane a jak moc je to zasáhne.

Nečekejte nic přelomového. Už od začátku je docela jasné, o co v knize půjde a jak nejspíš skončí. Ale víte co? Ono je to úplně jedno. Tohle je přesně ten případ skvělé odpočinkové jednohubky, která vás bude bavit a po jejímž dočtení vám bude fajn, protože vás tak hezky pohladí na duši.

Jasně, tu a tam jsou v knize hodně přestřelené a mírně podivné scény i myšlenky, ale to vůbec nevadí. Autorka si na nic nehraje a prostě vám ukáže kousek něčího života, který se mohl klidně odehrát, protože je postavený na reálných životních problémech. Hlavním hrdinům to dohromady jde a není nouze o správnou dávku chemie. Dialogy hezky odsýpají a nejednou se uchechtnete nad tím, co vypouštějí z úst.

Já jsem si čtení opravdu užila a těším se na další díly. Ty se ovšem budou zaměřovat na ostatní postavy a jejich osudy. Zajímavého tam je totiž docela dost. Autorka se nechala slyšet, že by celkově mělo jít o čtyři knihy, tak uvidíme, co se bude dít dál.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

4 Responses

 1. Ewelyn napsal:

  Dosť by ma zaujímalo, prečo pri všetkých knihách, ktoré vyzerajú ako dobrý mindfuck, nájdem napísané „Vydání v ČR: nevyšlo“ =.= To je snáď naschvál.

  • Syki napsal:

   Promiiiň. Ono se to má tak, že těch knih je prostě hodně. Ber mě jako takový předvoj, většinou si toho hodně načtu a co si myslím, že by stálo za vydání, cpu českým nakladatelstvím. Někdy se zadaří, jindy ne. Ono to možná vypadá lehce, ale je to hodně složitý proces, kdy se ne vždycky podaří práva ukořistit. Ještě stále zůstává možnost, že by sis to přečetla v angličtině – zrovna u téhle knihy angličtina zase tolik těžká nebyla 🙂

 2. Moni napsal:

  Tato kniha ma zaujala, škoda že to je len v EN. 🙁

 3. kika napsal:

  Čítala som o nej len samé chvály.. 🙂 Neviete, kde by som to mohla nájsť aj v angličtine?? 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..