Posuď knihu podle obalu (107)

Název knihy: In the Air

Autor: Crystal Serowka

Datum vydání: 26.3.2013

Anotace na GoodReads: „Všechno to začalo na chodníku v New York City. Bylo to tak neskutečné. Juilliard, obrovská cihlová budova, která držela mé sny a možnosti mé budoucnosti. Byla jsem připravená na budoucí výzvy. Nebyla jsem ovšem připravená ztratit svou pozornost ve chvíli, kdy jsem ho potkala. Žít tancem už nebyla jediná důležitá věc v mém životě.

Město mi otevřelo oči, ale on mě změnil.“

Dva tanečníci. Jedno velké město. On byl rozhodnutý začít znovu. Ona byla připravená dostat se do světa baletu. Ani jeden z nich netušil, že si láska zahraje v jejich snech tak důležitou roli. Nečekali, že bude tak zničující. Samson a Natalia to přesto riskli, aniž by se báli pádu.

Můj názor: Tahle kniha mě prvně zaujala hlavně svou obálkou. Má přesně takový ten NA typ obálek, jaký lahodí oku a slibuje, že se vám příběh bude líbit. Anebo v to alespoň doufáte. Moc se mi líbí, že obálka odpovídá tomu, co se dozvíme z anotace. Navíc je na obrázku zachycena baletka v záklonu a její červený vršek trikotu (nebo jak se tomu tedy odobrně říká…?) dráždivě ladí i s barvou fontu názvu. A on se vlastně i ten název knihy tak pozvolna vytrácí. Bílá vše hezky doplňuje, stejně jako celkové pozadí, které nejspíš tvoří schodiště. Jsem hodně zvěvadá, jaká kniha bude. Už jsem dlouho nečetla žádnou romanci z tanečního prostředí.

 
 
 


Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

2 Responses

  1. E_V_E napsal:

    Krásna obálka 8)
    E_V_E recently posted..Pikaču vyberá… #8My Profile

  2. Sára napsal:

    S celým tvým názorem plně souhlasím – barvy, pozadí a celkový význam… opravdu nezapomenutelná obálka! ;))
    Sára recently posted..RECENZE Hunger Games: Aréna smrti/Hunger GamesMy Profile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..