Knižní blogerské ocenění roku 2012: Knižní bloger – hlasování

Listopad nám skončil a s ním také vaše nominace pro nejlepší české knižní blogy a blogery za rok 2012. Knižní ocenění roku 2012 spolupořádám s VeEee’s Bookshelf. Pokud ještě pořád nevíte, o co jde, podívejte se na informační a nominační článek tady.

Pravidla a jiné otravné věci:

 • Do užšího hlasování postoupilo 10 blogerů s nejvyšším počtem nominací. V některých případech je o jednoho blogera víc či míň a to díky stejnému počtu hlasů. Hrajeme fér a dáváme šanci všem.
 • V každé podkategorii můžete hlasovat jen jednou. Proto pečlivě rozmýšlejte, komu svůk hlas dáte. Hlasujte pro své oblíbené knižní blogery.
 • Hlasování poběží během prosince až do 28.12.2012. Následně budou hlasy spočítány a vyhlášena první tři místa pro každou podkategorii.
 • Vyhlášení vítězů proběhne 31.12.2012.

Podkategorie

Nejlepší knižní bloger
Hlasujete pro: Abyss, Annie, Awekki, Ellie, Kath, Mischa, Nikki Finn, Rodaw, Syki, VeEee, Willinda

Nejmilejší knižní bloger
Hlasujete pro: Anette, Annie, Dý, Freckles, JuliaR, Kath, Míša*, Rodaw, Syki, VeEee, Willinda

Nejvtipnější knižní bloger
Hlasujete pro: Anette, Annie, Awekki, Dý, Freckles, Kath, Rodaw, Syki, VeEee, Willinda

Největší blogerská osobnost
Hlasujete pro: Abyss, Freckles, Kath, Nikki Finn, Syki, VeEee, Vendea, Willinda

HLASUJTE ZDE

Nezapomínejte ale na to, že to není zdaleka všechno! Ještě tu je kategorie Knižní blog 2012! Jak to vypadá v této kategorii, se budete muset podívat k VeEee!

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

12 Responses

 1. Fée napsal:

  Trochu mě, pravda, zarazila poslední kategorie. Ani jedna z nominovaných mi nepřipadá jako začínající…
  Fée recently posted..Proč je mám ráda #1My Profile

  • cecilka napsal:

   Právě to jsem chtěla také napsat. Zvlášť Syki, která docela často zmiňuje, že už není žádný začátečník, a v nominaci se nechá.

   Syki, nechci kritizovat, jen mi to přijde hloupé. Chápu, že lidé je nominovali, ale neměla být nějaká kontrola?
   cecilka recently posted..Jedenáctka.My Profile

   • Syki napsal:

    Chyba byla na mé straně, v článku byla špatně uvedená kategorie. Ve formuláři byla správně. Šlo o kategorii, kterou si spíš necháme na příští rok, protože letos by se v té změti blogů špatně orientovalo.

    Akorát mě mrzí, že jste mě obě dvě radši hned odsoudily, než abyste si překontrolovaly fakta (například u formuláře). Vodítkem už mohlo být to, že v oné kategorii mohou být samozřejmě jména ostatních blogerů, kteří mezi začátečníky taky nepatří, ne jenom Syki. Jako kritiku to neberu, ale přece jenom by stačilo upozonit na mýlku a ne hned ze mě dělat člověka, co se cpe všude a je bezpáteřní. Kontrola byla, to si pište 🙂 Inu, nedá se… lidi jsou lidi. Snad už bude všechno v pořádku.

    • Fée napsal:

     Nebuď vztahovačná 😉 Neodsuzovala jsem přímo tebe, jen jsem vyjádřila, že je mi divné, že všichni nominovaní mají blogy už přes rok… 🙂
     Fée recently posted..Proč je mám ráda #1My Profile

     • Syki napsal:

      Eh, no, těžko nejde být vztahovačný. Ale nijak jsem se neurazila, jen odpověděla a napravila svou chybu 🙂

      • Fée napsal:

       Ona totiž moje poznámka směřovala spíš k těm, kteří nominovali, neb to vypadalo, že za každou cenu do každé kategorie nominují jen osvědčená jména, opravdu to nebylo nic proti tobě 😉
       Fée recently posted..Proč je mám ráda #1My Profile

       • Syki napsal:

        Ono je to těžké. Tím, že mě asi zná mnohem víc lidí, je celkem normální, že mě nominují skoro všude, víckrát. Samozřejmě mě to těší, na druhou stranu mi to přijde hloupé, protože mým cílem není sebrat všechna ocenění. Měli by je dostat ti blogeři (a blogy), kteří si to opravdu zaslouží (doufám, že si to zasloužím i já, ale víš snad, jak to myslím). Zase ale asi nejsem natolik nesobecká, abych se úplně vyřadila. Ráda bych získala alespoň nějakou cenu, abych si to mohla vystavit tady na blog a brát to jako pochvalu od svých čtenářů. Tak tyhle ceny vnímám já. A když to ocenění nikdo jiný dělat původně nechtěl (ještě před několika měsíci), řekla jsem si, že se toho ujmu.

 2. cecilka napsal:

  Já to nechtěla vyloženě brát jako kritiku tvé osobnosti (jo, vyznělo to tak), ale bylo to na tvém blogu a tys to organizovala, proto.
  Omlouvám se. :o)
  cecilka recently posted..Jedenáctka.My Profile

  • Syki napsal:

   Jak říkám, já jsem v pohodě. Jsem poměrně zvyklá, že mě někdo kritizuje, nebo se mu na mě něco nelíbí, takže už mě to zase tolik nepálí. Jen jsem osvětlila svou chybu 🙂 Alespoň jsem to mohla opravit.

 3. Annie napsal:

  Tak jsem si původně chtěla jenom hlasovat… a najednou jsem našla sebe!! Můžu říct, že jsem šíleně dojatá a cením si toho 🙂 Právě tu skoro brečím štěstím, protože dostat se do užšího výběru a to hned třikrát… mockrát děkuju všem, co si na mě vzpomněli :‘))

  Dobře, dost keců 😀 ‚Svoji‘ čtveřici jsem poctivě vybrala, i když to bylo těžké, ale pěsti držím všem 🙂
  Annie recently posted..November 2012My Profile

 4. Rodaw napsal:

  Já mám podobné pocity jako Annie. Taky všem neskutečně moc děkuji a nominace si velmi cením. Díky moc!!
  Rodaw recently posted..Zavři oči – recenzeMy Profile

 5. JuliaR napsal:

  Jsem stejně překvapena jako Rodaw a Annie! 😀 Vůbec jsem nečekala, že by mě vůbec někdo nominoval! 😀 Mockrát děkuji- jsem nejšťastnější člověk v místnosti. 😀 Svoji čtveřici blogerů jsem dost pěčlivě vybírala a nakonec jsem vybrala tak jak jsem vybrala. 🙂 Takže držím všem palečky!
  JuliaR recently posted..Úryvkové úterý (3)My Profile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..