>Oblíbená vánoční dobrota

>

Princip tohoto projektu je až neskutečně prostý a jeho náplň každého napadne již ze samotného názvu. Co si budeme povídat, Vánoce jsou časem, kdy si naše chuťové buňky pořádně užívají. Každý si pak při spojení „vánoční dobrota“ představí něco jiného. Náplní tohoto projektu je právě představit tu Vaši dobrotu, bez které si Vánoce neumíte představit.

Nezáleží na tom, jestli se jedná o nějaké cukroví, jinou sladkou laskominu či snad přímo nějaké sváteční jídlo. Ať je to slané, sladké, kyselé a co já vím, co všechno ještě… jen sem s tím!

A samozřejmě, aby jste jen jiným nedělali chutě, je třeba připojit i recept, aby si i ostatní mohli vyzkoušet, co že Vám to vlastně chutná. Můžete nafotit i postup, pokud si budete chtít s příspěvkem opravdu pohrát. Základem je ale Váš kousek představit, jak si s tím dále pohrajete je již na Vás.

Rozhodně to tedy není nijak těžké, na zveřejnění svého článku máte celý prosinec a chce se po Vás popsat jedinou věc. No to by v tom byl četl, aby každý neměl svou oblíbenou dobrotu! 🙂 Rozhodně doufám, že najdu nějaké nové pochutiny a třeba pak i Vy ostatní svým novým výtvorem překvapíte i rodinu.

Abyss

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

1 Response

  1. Bastera napsal:

    >Až budu něco vařit nebo péct, tak určitě nšco pošlu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..