Posuď knihu podle obalu (41)

Název knihy: Witch Eyes
Autor: Scott Tracey

Datum vydání: 8.9.2011

Anotace na Goodreads: Braden se narodil s čarodějnickýma očima: se schopností vidět svět takový, jaký ve skutečnosti je – oslepující exploze vzpomínek, temnoty a magie. Tato síla umožňuje Bradenovi prohlédnout kouzla a lži, ovšem za cenu hrozných bolestí.

Po děsivé vizi, která mu odhalí hrozící nebezpečí pro strýce, který ho vychoval a učil, Braden odejde do Belle Dam, starého města rozděleného dvěma znepřátelenými čarodějnými rody. Catherine Lansing a Jason Thorpe, hlavy rodin, se zoufale snaží využít Bradenových schopností k odemknutí tajemství Belle Dam, jenže Braden se odmítne stát jejich obětním beránkem. Všechno se ovšem změní ve chvíli, kdy se dozví, že je Jason jeho otec a že Trey, tajemný kluk, do kterého se zamiloval, je Catherinin syn.

Pokud chce zastavit temnou magii, která pohlcuje město, musí se Braden stát mistrem svého daru a riskovat ztrátu těch, které miluje.

Můj názor: Knihu mám v hledáčku už dlouho, hlavně kvůli velice povedené obálce. Jedno oko z obálky doslova září a moc se mi líbí to lehce pozvednuté obočí. Sama tenhle pohyb totiž často dělám 😀 Ten dům červeně, nebezpečně září, za ním je les, a to vše je zahalené do podivné mlhy. Písmo názvu knihy by mohlo být lepší, ale nevadí. Co mě samozřejmě zaujalo, je samotný příběh. Pořád hledám nějakou dobrou čarodějnickou knihu, nejspíš nic nepřekoná Harryho Pottera, ale už by to nějakou dobrou knihu fakt chtělo. A ano, nešálí vás zrak, Braden bude nejspíš gay… což je super, protože přesně na takový knižní vztah mám chuť. Jo, mám ráda yaoi 😀 😀 A už mě docela štve číst pořád jenom o čistě heterosexuálních párech. Mám několik kamarádů gayů, tak mi snad takováhle kniha neuškodí.

Pokud vás toto mé meme zajímá a chtěli byste se přidat, podívejte se na informace a přidejte svůj link na příspěvek tady pomocí tohoto formuláře.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

4 Responses

 1. Alabell napsal:

  >doporučuju 🙂 taky mě hrozně zaujal příběh a nebyla jsem zklamaná 🙂 tahle kniha je moje nová srdcovka a je mi jedno co si o ní kdo myslí, akorát ten jejich vztah tam je takovej, nevim no roztomilej 😀 ale někdy je to fakt vtipný

 2. Anonymous napsal:

  >jeee.. tak tuhle knížku si musim přečíst! achjo, asi nevíš jestli vyjde v čj co? 😀 Zbožňuju například pár Magnus a Alek.. a čtu i na yaoi mangy- takže tohle je něco pro mě..♥

 3. Anonymous napsal:

  >Jo, ještě dodatek 😀 ..Neznáš nějakou další knihu, kde je boys love? :)která už vyšla v čr 🙂

 4. Syki napsal:

  >Alabell: Když jsem si znovu četla anotaci a předkládala, dostala jsem na ni zase chuť.

  Anonymní: Bohužel o českém vydání nic nevím. Ani mě nenapadá žádná podobně zaměřená kniha v češtině. Nakladatelé se všeobecně podobným knihám spíš vyhýbají, protože pro ně nejsou prodejně perspektivní, což je škoda. Pokud něco zmerčím, dám vědět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..