Vánoční knižní hop – přihlášení

Poslední Vánoční knižní hop jsem dělala v roce 2013 a když se mě Cathy optala, jestli ho míním dělat i letos, řekla jsem ano. Jen jsem se ho rozhodla zkrátit a postnout spíš později, aby to bylo o to intenzívnější. Takže dnes tu máme přihlašovací článek pro všechny blogery, kteří by se chtěli hopu zúčastnit a někomu na Vánoce udělat radost.

Jaká jsou pravidla:

+ Tento linkovač slouží POUZE pro bloggery (a autory knih, pokud mají zájem se zapojit)! Čtenáři dostanou svou šanci až při začátku hopu.

+ Do linkovače dejte link na váš blog, POUZE název svého blogu (stránky), do závorky pak, jestli se jedná o CZ nebo SK soutěž nebo obojí – (CZ), (SK), (CZ & SK). Usnadní to tak čtenářům soutěžení.

+ Přihlašování je spuštěno ode dneška do 15.12.2015. Pak se linkovač uzavře.

+ Po přihlášení si vezměte obrázek hopu (nahoře), který MUSÍTE mít uveřejněný v bočním menu blogu a který by měl odkazovat na váš příspěvek. Samozřejmě tento příspěvek zatím nemáte, takže si do menu uveřejníte pouze obrázek. Později z něj pomocí tagů <a href=“přímý_link_na_váš_příspěvek„><img src=“adresa_obrázku“ width=“80% /></a> budete na příspěvek odkazovat.

+ Pak si vezmete link (zdá se, že nově musíte mít účet na Inlinkz – účet je zdarma), který uveřejníte pod svůj příspěvek do hopu (pod váš text), aby mohli čtenáři odhopkat na další blog. Pro ty, kteří nemají zkušnosti s linky – pro uživatele Bloggeru/Wordpressu je to buď první nebo druhá tabulka (ten dáte do HTML kódu stránky, v Bloggeru je to Upravit HTML, nezapomeňte smazat ten komentářový tag)./p>

+ Pokud jste z toho kódování zmatení, nevadí. Můžte jednoduše v den začátku odkázat na můj hopkací příspěvek (tedy ten uveřejněný 16.12.2015, ne tento, tenhle slouží pro vás).

Takže repete: Přihlásíte se, vezmete si obrázek, vezmete si link

+ V příspěvku, který uveřejníte 16.12.2015 (!) odkážete na můj blog, jakožto na pořádajícího.

+ Pravidla soutěžení si stanovujete sami. Je mi jedno, co si dáte jako podmínky a je mi jedno o jaký druh knihy se bude soutěžit. MUSÍ to ale být kniha. Pokud chcete ke knize něco přidat, jak je libo. Může se soutěžit i o více knih. Tohle nechávám na vašem uvážení.

+ Příspěvek uveřejníte 16.12.2015. V ten den začíná soutěžení a končí 22.12.2015.

+ Jméno výherce – či výherců – zveřejníte na svém blogu do 28.12.2015. Samozřejmě pokud nebudete moci dodržet termín, nikdo vám hlavu neutrhne.

Budu ráda, když se ke mně přidáte a uděláte na Vánoce radost svým čtenářům!

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

1 Response

  1. Monika Pleskačová napsal:

    můj mind dance v hlavě právě 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..