Vánočně – novoroční MEGA soutěž – 1. týden

Před nedávnem jsme vám společně s Rachel-Roo oznámily, že pro vás máme speciální soutěž, ve které po vás budeme chtít trochu té kreativity. Podařila se nám nasbírat pěkná knižní kupečka a je tedy jen na vás, jestli si některou z výher zasloužíte.

Pozor pozor pozor, toto vůbec není fotka všech výher, pouze část, nestihlo dorazit všechno. Zbytku poděkujeme dodatečně, teď moc moc díky za knihy do soutěže nakladatelstvím Host, Baronet, Galatea a Fortuna Libri. Přiznáme se, že jsme nečekaly tolik cen, myslely jsme, že v tom hektičnu před svátky sotva co seženeme, proto jsme napsaly vícero mailů a moc mile nás překvapilo, kolik lidí pozitivně zareagovalo. Ještě jednou děkujeme!

Vašim úkolem bude zaregistrovat se do našeho formuláře, abychom měly přehled o všech soutěžících, a následně zaslat fotky na daná témata, čímž se zapojíte do soutěže. Každý týden vyhlásíme jedno téma a budeme čekat na vaše fotečky, které nám musíte vždy zaslat na oba naše emaily, tedy: sykorova.p@gmail.com a roo.rachel.1987@gmail.com.

Každý týden vyhodnotíme cca tři až pět fotek, co nás nějakým způsobem osloví (nejhezčí, nejveselejší, nejsmutnější, nejvtipnější, nejoriginálnější, nejkreativnější, apod…), tudíž se každý týden bude moci radovat několik lidí z výhry. Nebudeme vybírat samy, ale poprosíme i členy našich rodin, aby to bylo fér, protože oni vás neznají, kdežto my bychom mohly být nařčeny, že nadržujeme kamarádům. Ke konci celého soutěžního klání pak pravděpodobně ještě dovylosujeme další speciální výhry, abychom potěšily co možná největší počet soutěžících.

Naše MEGA soutěž probíhá od dnešního dne do 20. ledna 2015. Každý z vás se může zúčastnit pouze jednou fotkou na jedno téma. Soutěž je určená všem v České republice, protože bychom se jinak s poštovným asi nedoplatily. A jaké že to je téma na první týden?

ŠTĚDROVEČERNÍ VEČEŘE

Vašim úkolem bude zachytit na fotce (ne)pohodu štědrovečerní večeře společně s nějakou knihou vám blízkou, případně s nějakým knižním tématem. Nemusíte sedět u stolu, klidně může jít teprve o přípravu, o sfoukávání svíček, jezení oplatky s medem, buďte kreativní!

Na vaše fotky budeme čekat do 30. prosince 2014. Do předmětu emailu uveďte „Vánočně – novoroční MEGA soutěž – 1. týden“ a nezapomeňte fotku poslat na oba dva naše emaily zároveň. 30. prosince vyhlásíme vítěze týdne a vyhlásíme další téma.

Tak vzhůru do focení a veselení se!

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..