Blogspirace (33)

Tohle meme mají na svědomí GrowingUp YA a saz101.

Jeho účelem je pomoci vytvořit nějakou jiskru inspirace pro blogery, čtenáře i spisovatele. Jakýkoliv inspirační citát/obrázek/video. Postovat svou blogspiraci byste měli každý týden, jakýkoliv den si sami vyberete. Zkuste někoho něčím a k něčemu inspirovat, nejspíš tím inspirujete i sami sebe, nebo alespoň někoho potěšíte.

Ať už toho Valentýna slavíte nebo ne, ku příležitosti dnešního dne jsem se rozhodla vám vybrat dvě písničky, které mi tématicky sedí (tak i onak) a které mám moc ráda. Plus nevím, jak u vás, ale u nás v Praze je dneska krásně! To přímo vybízí k tomu, aby člověk něco podnikl! Tak si vezměte nějakou knížku a běžte si číst ven 🙂


Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

2 Responses

  1. Pes napsal:

    Doma neslavíme, ale díky za songy pro lepší náladu

  2. Ewril napsal:

    Ahoj Syki chtěla bych se zeptat. Ráda bych také spolupracovala v blogteam Neoluxor ale nevím jestli je to vůbec možné takhle nabídnout spolupráci. Někde jsem četla že také s Neoluxorem spolupracuješ, myslím že jsem i v magazínu Neoluxor našla tvoji recenzi na jednu knihu…Tak mě zajímá jestli vůbec de nebo jestli ne a pokud ano co je třeba udělat atd.
    Díky moc za odpověď
    Ewril

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..