Blogspirace (27)

Tohle meme mají na svědomí GrowingUp YA a saz101.

Jeho účelem je pomoci vytvořit nějakou jiskru inspirace pro blogery, čtenáře i spisovatele. Jakýkoliv inspirační citát/obrázek/video. Postovat svou blogspiraci byste měli každý týden, jakýkoliv den si sami vyberete. Zkuste někoho něčím a k něčemu inspirovat, nejspíš tím inspirujete i sami sebe, nebo alespoň někoho potěšíte.

Koukám, že jsem už dlouho nepřidala nic do Blogspirace… to musím hned napravit! Nevím, jak jste na tom vy, ale příští rok bude ve znamení filmových adaptací, na které se třepu jako ta želatina. Vampýrskou akademii si nechávám do zálohy, protože pro vás nejspíš budu mít i překvapení. Teď se podíváme na Divergent!

Vsadím se, že jste tenhle trailer viděli už několikrát. Já teda ano. A s každým dalším podíváním objevím něco nového. Moc se mi líbí přístup produkce, která se ráda dělí o zákulisní info, fotky i ukázky z natáčení:


U videí z natáčení se mi ohromně líbí, že herci naprosto pochopili, o čem celá série je. Proč se jejich postavy chovají tak, jak se chovají. Proč vůbec frakce vznikly, jaký je mezi nimi rozdíl, jaký mají na sebe vliv. Většinou vídávám podobné rozhovory s herci, kteří se sice tváří, že tomu svému filmu dokonale rozumí, přitom to tak není. Stačí si je poslechnout. Velkým plusem je i to, že cast Divergentu je strašně super parta. Ohromně se těším.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

1 Response

  1. Kleria napsal:

    Jo jo na film se taky moc těším :D, kdybych to měla spočítat tak trailer jsem viděla snad už 20x a to je celkem dost, někoho to může už omrzet, ale mě ne :-), doufám jen, že nebudu z filmu zklamaná, protože to by mě sakra naštvalo :DD.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..