Knižní okénko

Už delší dobu si říkám, že bych měla přijít se stránkou s FAQ – tedy často kladenými dotazy – abyste měli možnost přijít na to, co vás zajímá, aniž byste museli zběsile prohledávat web. Přece jenom už bloguju skoro tři roky a na obsahu webu je to znát, ačkoliv se snažím, aby byl přehledný.

Rozhodovala jsem se, jestli vytvořit jednu stránku, kde ve zkratce něco popíšu, ale došlo mi, že častokrát jsou vaše dotazy spíše specifičtější a vyžadují delší vysvětlení, čímž by se jednoduché a přehledné FAQ dost prodloužilo. Proto vytvářím tenhle rozcestník i rubriku, do které budu občasně přispívat a vysvětlovat vám polopatě, kde co najdete, nebo co jak uděláte.

Najdete ji vždycky pod tímto obrázkem v pravém menu. Své dotazy můžete klasicky posílat skrz kontaktní formulář (nahoře), jak jste zvyklí, i skrz emaily, zprávy na FaceBooku, budu vám na ně i nadále odpovídat. Jen si říkám, že by bylo fajn mít jednotné místo, kam byste se mohli nejdřív podívat a zjistit, jestli už se na něco podobného někdo neptal dříve.

Toto FAQ bude čistě blogovacího rázu – tedy čehokoliv, co souvisí s knižním blogováním, s knihami, s nakupováním knih apod. Mělo by vám hlavně pomoci.

~ DOTAZY ~

1. Knihy v angličtině
2.
3.
4.
5.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

1 Response

  1. Malous napsal:

    Dobrý den či Ahoj 🙂

    Čtu knihu Počátek a jsem velice nadšená. Chtěla jsem se zeptat zda je či není „Vitro“ jejím pokračováním? Děkuji

    S pozdravem M.
    (PS: užasné stránky, jsem tu pečená-vařená :D)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..