Sladká políbení (78)

Týdenní meme hostované mnou.

Upozornění: Vybraný úryvek může případně naspoilerovat děj, proto číst jen na vlastní nebezpečí!

Twisted Perfection

Abbi Glines

O dvě margarity později mi tlačila svůj hrudník na paži, zatímco se smála všem mým vtipům. Další už nedostane, protože je tak akorát v náladě. Nechci ji mít úplně opilou.

„Jsi připravená jít najít ten hotelový pokoj a nechat mě zahřát ti postel?“ zeptal jsem se a usmál se na ni, má ruka se dostávala mezi její nohy. Nejdřív zamrzla, ale pak je pozvolna otevřela tak, abych mohl ruku posunout výš a cítit tak vlhkost jejích kalhotek. Chtěla mě stejně moc jako já ji. Tohle jako potvrzení úplně stačilo. Jemně jsem přejel konečkem prstu po jejím centru nahoru a dolů, až se zachvěla.

Posunula se směrem k mé ruce a zavřela oči, její ústa se jemně pootevřela s blaženým výrazem. Kruci, ta je ale citlivá.

„Je to to, co chceš?“ zašeptal jsem jí do ucha zatímco jsem prstem vklouzl do jejích kalhotek a ucítil to teplé pokušení bez jakékoli bariéry.

„Ano,“ vydechla. „Ale jen pokud mi slíbíš, že mě uděláš.“

Do prdele. Vytáhl jsem rychle ruku z jejích kalhotek a popadl peněženku. Vytáhl jsem stodolarovou bankovku a hodil ji na stůl. Nemáme čas na to, abychom čekali na účet.

Chtěl jsem přesně to, co mi slibovala. A co se týče toho, abych ji přivedl k vrcholu, postarám se, aby omdlela z té hromady orgasmů, které jí dopřeju. Nikdy Kerringtona nestavte před výzvu jako je zrovna tahle. My jsme schopní udělat cokoliv, abychom vyhráli.

Speciálně pro Jass, která mi pokaždé píše, jak tohle meme zbožňuje a jak jí je líto, když ho u mě nenajde. Dneska jsem se na něj totiž chtěla vyprdnout, protože je to vždycky makačka. Pro zajímavost – jestli je vás víc takových, kteří tohle meme zbožňují, odvažte se a napište mi sem něco do komentářů pro jednou 🙂

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

2 Responses

  1. Markuš napsal:

    Tak tenhle úryvek vypadá mooooc zajímavě :D, už dlouho přemýšlí, že si od Abbi Glines nějakou její NA knihu přečti která se ti líbila víc, tahle nebo Too Far?

    • Syki napsal:

      Víš co, já bych radši začala se sérií Too Far, přece jenom to spolu souvisí i navazuje. To slupneš hned 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..