Posuď knihu podle obalu (105)

Název knihy: Původ

Autor: Jessica Khoury

Datum vydání: květen 2013

Česká anotace: Pia vždy znala svůj osud. Měla počít novou rasu, linii nástupců, kteří porazí smrt. Za tímto účelem se zrodila, byla geneticky upravená k nesmrtelnosti a vychovávaná týmem vědců v tajné skrýši v Amazonském deštném pralese. Nyní ji vědci začínají podrobovat testům, jejichž výsledkem má být dokončení celého nebezpečného projektu.

Co si Pia pamatuje, vždy nejvíc toužila naplnit jejich očekávání. Ale v noci o svých sedmnáctých narozeninách nachází díru ve zdánlivě neproniknutelném plotě, který uzavírá její sterilní domov. Poprvé v životě volná v džungli potkává Eia, chlapce z nedaleké vesnice. Nedokáže odolat a pokračuje v útěcích, aby ho mohla vídat. Zamilují se do sebe a kousek po kousku začínají poznávat pravdu o Piině původu – pravdu se smrtícími následky, která navždy změní jejich životy.

Můj názor: Pamatuju si, že tahle obálka mě zaujala už kdysi na zahraničních blozích, pak jsem ji dokonce na živo viděla v Americe v létě, takže jsem se na ni mohla podívat zblízka. Líbí se mi, že obálka koresponduje s anotací. Ten prales, silueta dívky, květina v ruce a nápis knihy v siluetě. Všechno je hezky uzpůsobené, nic nepřebývá. Jsem zvědavá, jaká nakonec kniha bude.

 
 
 


Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

1 Response

  1. Táňa napsal:

    Jsem hrozně ráda, že kniha u nás vyjde. Zaujala mě na GD tou obálkou, ale nějak jsem si na ní v angličtině netroufala.
    Táňa recently posted..Posuď knihu podle obalu (22)My Profile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..