Waiting on Wednesday (50)

Vyvolení
Gabriella Poole

Darkova akademie je škola jako žádná jiná! Každý semestr se stěhuje na nějaké nové úžasné místo a studují tu jen neuvěřitelně krásní a inteligentní mladí lidé. A čím více se toho nová zahraniční studentka Cassie Bellová o Akademii dozvídá, tím je zvědavější… Jaká zlověstná tajemství střeží Vyvolení – skupina vybraných studentů, kteří se od nezasvěcených drží dál? Kdo je tajemný cizinec, který se v noci potuluje po chodbách? A co se doopravdy stalo před rokem, kdy tu za záhadných okolností zemřela studentka? Cassie zjišťuje, že vědět málo je sice nebezpečné, ale vědět příliš mnoho ji může zabít.

Tahle kniha mi padla do oka už tak před rokem, obálky série byly jiné než všechny ostatní a zápletka se mi zamlouvala. Byla jsem opravdu překvapená, když jsem zjistila, že se bude série překládat i do češtiny. A že se ještě můžete těšit na to, co všechno má Fragment za plány. Jsem zvědavá,jaká série vůbec bude. První díl se u nás objeví už v březnu 2012.

 

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

2 Responses

  1. Kacennnka napsal:

    „Tajemný cizinec…“ tohle slovní spojení mě často odradí… 😀 No, třeba to ale bude stát za to…

  2. mynonka napsal:

    Pokud je to o nějaké zajímavé škole, tak já, odkojená na Harrym Potterovi, vždycky zbystřím(pokud se tam ovšem neobjevují upíři)…takže tohle mě dosti zaujalo:) I když jak by řekl můj kamarád, slovo Vyvolený nebo Vyvolení už by konečně mělo být z fantasy slovníků být vymazáno:D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..