Veselé Vánoce

Milí čtenáři, přeji vám všem krásný Štědrý den a ještě krásnější Štědrý večer!

Užijte si dnešní den do sytosti a radujte se ze svých dárků a z dárků, které jste darovali ostatním. Já moc ráda obdarovávám ostatní, takže jsem momentálně jako na trní, jestli se všem mé dárky budou líbit.

Doufám, že jste si krásně nazdobili stromeček, tak jako já. Musím se pochválit, protože mi to dalo zabrat. A jak se zdá, budu dneska zdobit ještě jeden.

Neuvěříte, jak těžké je v našem malém měste (s 60 000 obyvateli… malé… pche) sehnat fialové baňky! Podařilo se nám je sehnat až dneska. A proto půjdu nazdobit ještě jeden stromeček, do kuchyně… ať máme vánoční atmosféru i u večeře.

Můj blog je na světě pouhé tři měsíce a přesto si našel pár svých věrných čtenářů. Moc vám děkuji za to, že sem stále chodíte a komentujete, moc to pro mě znamená. Judit píše o svém blogu jako o miminku, ano, i já považuji své Knižní doupě za miminko, o které se ráda starám… Doufejme, že mi to vydrží i příští rok a přespříště už budu slavit roční výročí.

Dnes oficiálně začíná i Xmas Reading Challenge, takže jdu pokračovat ve čtení Pýchy a předsudku a večer si sednu k televizi a budu se koukat na Tři oříšky pro Popelku, jednu z mých nejoblíbenějších pohádek. A pokud se sem ještě večer dostanu, dám sem i fotku své knižní nadílky 🙂

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

3 Responses

  1. Judit napsal:

    >Aj tebe krásne Vianoce Syki! A prajem nám, aby naše blogy ostali zatiaľ jediným našim miminkom :DDD

  2. Syki napsal:

    >Ježiši nestraš s jiným miminkem 😀 😀 Veselé Vánoce!

  3. Seesen napsal:

    >Taky přeju krásné a pohodové Vánoce 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..