Srpen, měsíc blogových komentářů no. 3

Myslím, že bychom i letos měli navázat na oblíbenou tradici, kterou jsem započala v roce 2013 a pokračovala i loni. Letos tedy navazuju na třetí ročník projektu Srpen, měsíc blogových komentářů. O co vůbec jde?

O to, že se nebudete upejpat a budete poctivě celý měsíc komentovat. Ať už půjde o odpovědi na komentáře u svých článků, u článků a příspěvků ostatních, na Facebooku, Twitteru, Instagramu… prostě kdekoliv vás napadne.

Pokud blogujete, víte, jakou radost člověku udělá, když pod některým z článků uvidí komentář někoho, kdo si dal nejen tu práci a článek si přečetl, ale taky ho okomentoval.

Já jsem si zvykla už na to, že si mé články lidi přečtou, ale málokdy už okomentují. Nevím, jestli máte strach, že bych vám utrhla hlavu, anebo se vám prostě komentovat nechce… ať už jsou vaše důvody jakékoliv, doufám, že se ke mně v srpnu přidáte a budete komentovat, bavit se a více snad i poznávat toho druhého.

Já si tedy dávám opět předsevzetí, že budu v srpnu komentovat příspěvky blogerům, které mám v blogroll, na Facebooku, anebo se podívám k těm, kteří zavítali ke mně a zanechali mi komentář.

Doufám, že mě v tom nenecháte samotnou. Pokud se ke mně letos přidáte, prosím, umisťte si banner k sobě na blog, sdílejte tento článek dál a prostě se bavte!

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

8 Responses

 1. Melinda napsal:

  Já tohle dělám naprosto automaticky a celoročně a to nejen proto, že vím, jakou radost komentáře dělají mě, ale prostě z toho důvodu, že když už mě nějaký článek zaujme na tolik, že na něj kliknu a celý si ho přečtu, většinou mám potřebu k němu něco dodat 🙂 Každopádně ale chápu, že někdo je na to třeba moc velký lenoch, nebo má pocit, že to zabere moc času, nebo se mu třeba nechce psát komentář z mobilu (což je i můj případ, ale to pak většinou napravím zpětně z počítače) a tak mi tenhle projekt přijde moc milý 🙂 Nevím, jestli se teda zapojím v pravém slova smyslu, ale jelikož to pro mě nebude žádná změna, tak ani žádná práce navíc 🙂 Takže bude možná jen fajn prostě projekt šířit dál 🙂
  Melinda recently posted..Abeceda knihomola #SMy Profile

  • Syki napsal:

   Já se přiznám, že většinou v tom shonu nemám čas ani moc na to čtení cizích příspěvků, k tomu ještě něco komentovat. Ale myslím si, že každý si zaslouží nějakou tu pozornost 🙂

 2. Teta Sova napsal:

  Páni, obdivuji tvoje odhodlání. Hlavně u někoho takového s takovým… no jak to jenom nazvat… no s takovou popularitou. Tak aspoň přeju hodně štěstí.
  Teta Sova recently posted..Tag: 50x náhodný fakt by Teta Sova 2/2My Profile

 3. Meghan napsal:

  Z tebe jde vždycky strach! 😀 Ale letos se fakt posnažím komentovat, první dva ročníky jsem tomu moc nedala… 😀

 4. Komentář potěší snad každého blogera a naopak ho zamrzí, když se mu pod příspěvkem neobjeví žádný, zvlášť když si s ním dal práci… pokud možno, snažím se komentovat všechny články, které si přečtu a tak, aby byl komentář dlouhý. Nemám ráda krátké komentáře, kdy komentující jen napíše „pěkný článek“ a to je všechno. Naopak když má ke článku co říct, jsem nadšená a vesele se s dotyčným pustím do diskuze (teda pokud odpoví…).

  Ještě v době, kdy jsem se nechtěla přestěhovat z blog.cz, jsem tam zanechávala komentáře všude. Snažila jsem se o to, aby danému blogerovi něco řekli a potěšilo mě, když se mi zpětně ozval na blog někdo, jehož článek se mi líbil, ale třeba jsem si ho zrovna neuložila do oblíbených. Toho jsem pak litovala…

  Pěkný projekt. 🙂
  Klidně bych ho rozšířila jako celoroční. 🙂
  Tereza Mikulová recently posted..Všichni jsou to lidi!My Profile

 5. Adelle napsal:

  Yep, třeba se k tomu konečně dokopu. Dík za ten prvotní nákop, jdu spamovat blogy. 😀
  Adelle recently posted..RC recenze: Letopisy Narnie | Lev, čarodějnice a skříňMy Profile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..