Posuď knihu podle obalu (106)

Název knihy: After Math

Autor: Denise Grover Swank

Datum vydání: 12.3.2013

Anotace na GoodReads: Svět Scarlett Goodwin je rozdělený na Předtím a Potom.

Předtím, než se rozhodla doučovat Tuckera Price, byla Scarlett introvertka, zápasící se svou sociální úzkostí, rozhodnutá neskončit žít celý život v přívěsu jako její matka a mladší sestra. Jejím hlavním oborem je matematika, chodí pravidelně na hodiny, doučuje a pak se schová ve svém bytě, který sdílí s kamarádkou Caroline.

Potom, co Tucker Price, fotbalová hvězda Southern University, vstoupí do rovnice, je její pečlivě vykreslený život vržen mimo osu. Tucker propadá z hodin vysokoškolské algebry. Jeho postavení hráče je v ohrožení, a proto vedoucí univerzity nabídne vysoce žádaný a drahý software pro matematické oddělní pod podmínkou, že Scarlett začne Tuckera soukromě doučovat. Tucker je klasický hajzlík, jeho pověst sukničkáře nutí být Scarlett neustále v pozoru, natož aby s ním trávila několik hodin týdně v těsné blízkosti.

Ale od prvního setkání Scarlett ví, že Tucker není osobou, jakou všichni vidí. Nese s sebou horu tajemství, která jsou důvodem jeho sebedestruktivního chování. Ale čím víc se noří do příčin jeho bolesti, tím víc se sama dostává do jeho chaosu. Najde Scarlett štěstí, jaké hledá, anebo skončí chycena v Tuckerově světě?

Můj názor: Další z řad NA knih, která upoutala mé oko. Všimli jste si, že většina těchto knih má ve své podstatě naprosto jednoduché obálky? Většinou jsou černobílé, nebo v tlumenějších barvách, jednoduchá fotka holky nebo dvojice, a velkým fontem napsán název. Líbí se mi to. Přijde mi to jemnější, zajímavější a je mi celkem jedno, že jsou si ty obálky podobné. Vždycky to ve mně vyvolá takovou tu romantičtější náladu, i když je pravda, že zrovna z téhle fotky nejsem zrovna v romantické náladě. Ale chápete, co tím myslím. Anotace se mi líbí, i když zní klasicky. Těším se.

 
 
 


Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

1 Response

  1. Meghan napsal:

    Taky jsem si toho všimla! 😀 Ale z téhle vážně romantická nálada nečiší, z téhle obálky přímo kape voda a sex. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..