Letní obálky (6)

Šestý příspěvek do speciálního letního meme. Cílem je vybrat si jednu, dvě, maximálně tři knižní obálky, které nám nějakým způsobem evokují léto, čas odpočinku a dovolených.

Ransom My Heart
Meg Cabot (aka Mia Thermopolis)

On je vysoký, přitažlivý rytíř s tajemstvím. Ona je odvážná kráska s mnohem větším množstvím tajemství. Finnula potřebuje peníze na věno své sestry. Hugo se vrací domů z Křížových výprav s brašnou plnou šperků, má peníze a daleko více. Co může být jednoduššího, než ho unést a propusit ho za výkupné?

Supernaturally

Kiersten White

Evie má konečně život, jaký si přála. Ale je šokovaná tím, jak může být obyčejný život… nudný. Proto je jenom ráda, když je jí opět nabídnuta práce. Jenže jeden případ vede k druhému a k dalšímu, a dalšímu… až si Evie říká, jestli to přece jenom nebyla chyba.

Sea Change
Aimee Friedman

Miranda je skvělá ve vědě… ale s klukama jí to nejde. Po velkém fiasku se svým bývalým přítelem a nyní i bývalou kamarádkou je jenom ráda, že může své prázdniny strávit na malém a tajemném ostrově Selkie. A tenhle ostrov má svá tajemství…

Dneska jsem si vybrala tři náhodné obálky. Ransom My Heart napsala má oblíbená Meg Cabo, ovšem jako Mia Thermopolis, princezna Genovie, z jedné její ve světě opravdu oblíbené sérii (Princezniny deníky). Moc se mi na obálce líbí, jak je laděná do takového lehkého tónu a synopse se mi moc líbí, zní prostě vtipně. Supernaturally je druhý díl série, kde se prý vyskytují víláci, kterým já osobně moc nefandím. Obálka mi ale svou barvou připomíná letní červánky a vítr na poli. Škoda jen, že letošní léto stojí fakt za prd. Sea Change mě kdysi dávno uchvátilo svou modrou obálkou a postavami na ní. Opravdu mi připomněla moře.

Pokud vás letní obálkové meme zajímá, podívejte se sem.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

1 Response

  1. Terka napsal:

    >1. jaro
    2. podzim
    3. zima
    Alespoň tak to připadá mně, na druhou stranu to má ale všechny barvy léta. Tak se to počítá, ne 😀 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..