Letní obálky (2)

Úterý je tady a přichází další zastávka našeho speciálního letního meme. Cílem je vybrat si jednu, dvě, maximálně tři knižní obálky, které nám nějakým způsobem evokují léto, čas odpočinku a dovolených.

Along for the Ride

Sarah Dessen

Je to už dlouho, co Auden prospala noc. Od doby, co se rodiče rozvedli, co začaly ty hádky. Teď má šanci strávit léto se svým otcem a jeho novou rodinou na okouzlujícím plážovém městečku, v němž bydlí.

Keeping the Moon

Sarah Dessen

Colie očekává to nejhorší, když je poslána za svou výstřední tetou Mirou, aby s ní strávila léto, zatímco její matka objevuje Evropu. Colie byla vždycky vyvrhelem, nejdříve kvůli své váze, později kvůli své „lehkosti“. Nemá doma žádné kamarády a nepředpokládá, že by si nějaké mohla najít v Jižní Karolíně. Jenže pak potká Morgan a Isabel.

That Summer

Sarah Dessen

Pro patnáctiletou Haven se život mění příliš rychle. Je už dost vysoká, její otec se znovu chce oženit, její vždycky perfektní sestra Ashley plánuje svatbu. Haven si přeje, aby se všechno vrátilo do starých známých kolejí. A pak se na obzoru objeví její bývalý přítel.

Sarah Dessen je jedna z nejoblíbenějších autorek knih pro dívky. Na základě dvou jejích knih byl dokonce natočen film Láskou praštěná s Mandy Moore v hlavní roli. My bychom se teoreticky mohli dočkat její knihy Ukolébavka, kterou hodlá vydat nakladatelství CooBoo.

Obálky jejích knih člověka vždycky něčím zaujmou. Jsou příjemné. A má rozhodně hodně knih o létě. Já jsem si vybrala tři, které se mi obrázkově i obsahově líbily nejvíc.

Pokud vás letní obálkové meme zajímá, podívejte se sem.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

3 Responses

  1. Teresinha napsal:

    >Ukolébavka vyjde prakticky, ne teoreticky 😉 Jen je ještě otázka kdy… 🙂

  2. Syki napsal:

    >Právě proto je tam napsáno teoreticky 😀

  3. Teresinha napsal:

    >Taky pravda 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..