První blogerský knižní trh v Praze

Možná jste už na tuto informaci narazili, možná ne, pokud jste ale z Prahy a blízkého okolí a rádi byste si rozšířili knihovničku, je tahle akce přesně pro vás!

Tuto sobotu, 21.11.2015, se v Praze koná první blogerský knižní trh a já budu spolu s eshopem Knižního vesmíru jeho součástí!

Tento knižní trh se bude konat od 14. hodiny ve společenských místnostech sekretariátu ČSSD pro Prahu 8 v ulici Zenklova 27. Přímo u zastávky Divadlo pod Palmovkou.

Čeká na vás víc jak 12 milovníku knih, kteří vám představí svoji pestrou nabídku nových, starých, jednou přečtených… knížek, které si můžete hned zakoupit a připravit se na Vánoce. Bude tam také speciální knižní tombola a mnoho dalšího… Přepokládaný konec trhu je v 17 hodin.

Ze svého knižního skladu budu vyprodávat na 30 knižních kousků, v češtině i angličtině, mám tam myslím minimálně jednu nebo dvě komplet série. Kromě toho se můžete těšit na menší a skladnější věci z eshopu, jako třeba záložky, placky, nálepky. Po celé akci je v plánu i nějaký menší pokec s přeživšími 🙂

Pokud tedy budete mít čas a chuť, přijďte se na nás podívat a nezapomeňte si přinést i dostatečnou zásobu peněz, abyste si mohli domů také něco odnést! Budu se na vás těšit 🙂

Více o akci se dozvíte na FB události.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

2 Responses

  1. Rosie napsal:

    Jůůůů, tak to snad budu mít čas a zajdu, to zní parádně ty joo.. 🙂

  2. LadyD napsal:

    jůůůj, hned bych jela, ale bohužel… no, nevadí .. snad si to tam užijete 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..