Zašifrujte si knižně s Martinusem

Internetové knihkupectví Martinus.cz si pro nás na měsíc březen nachystalo další zábavnou a mírně frustrující hádací hru související s knihami – Knižní šifru.

O co jde? V průběhu března se bude postupně odkrývat jedna část nakresleného obrázku, do něhož jsou zakomponována známá i méně známá knižní díla různých žánrů.

Knižních hádanek je celkově 64, svou šanci na výhru můžete  zvýšit, když během března v eshopu nakoupíte. Získáte tak nápovědu a budete moci soutěžit až o 128 knih.

I když nic nevyhrajete, je to alespoň sranda zkoušet, jestli na některé knihy přijdete nebo vám bude muset pomoci kamarád s nápovědou (jako často mně, protože mě to prostě netrkne :D). Mínusem je ovšem to, že stejně jako v předchozích hrách Martinusu si budete muset někdy lámat hlavu nad tím, jestli zrovna některá z knih není uvedena pod slovenským názvem. Ke stejným chybám docházelo i dříve. A to je docela nemilá věc, když skoro hodinu čučíte na jeden obrázek a políčko vám odmítá brát veškeré názvy knih, potom se dozvíte, že jste název zadávali správně, ale měl být slovensky 😀

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

1 Response

  1. Vexa napsal:

    Ta šifra je dost zajímavá, kolem toho obrázku každý den v práci chodívám, máme ho vycapený na zdi. Co začala ta soutěž, tak před obrazem postávají hloučky lidí a vášnivě diskutují, je to strašně super. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..