In the Dark

InThe Dark_bookAutor: Monica Murphy
Originální název: In the Dark
Knižní série: The Rules
Díl: druhý
Žánr: new adult, romance, erotika
Věková hranice: 18+
Hodnocenís:  5 hvězdiček

Lucy čeká poslední léto před vysokou školou, a proto si potřebuje našetřit pořádné peníze, aby měla vůbec z čeho studovat. Už si zvykla na to, že doma nemají zrovna plno peněz, ačkoliv se její matka snaží, seč může a Lucy je na ni hrdá. Proto když se naskytne příležitost hlídat přes lésto sídlo jedněch boháčů, Lucy nadšeně na nabídku kývne.

Netušila ovšem, že se ve vedlejším domě objeví hříšně přitažlivý a sympatický Gabe, s nímž bude chtít prožít daleko víc než jen obyčejné líbání. Už od začátku si ale oba dva jasně stanoví pravidlo, že jde jen o letní románek, protože ví, že se po létě už nejspíš neuvidí. Jaké je jejich překvapení, když se ocitnou na stejné škole. Jenže teď má Lucy daleko větší problém než je vzájemná přitažlivost. Gabe si totiž pořád myslí, že je Lucy bohatá…

Gabe si nikdy nemyslel, že by ho mohla uhranout jedna dívka, s níž prožil daleko víc než jedno kouzelné léto. Když zjistí, že chodí na stejnou školu, rozhodne se zkusit navázat tam, kde skončili. Nechápe ale, proč se mu Lucy snaží vyhýbat. Jen tak lehce se ale nevzdá…

Počet stran: 278 (EN)
Vazba: Brožovaná i ebook (EN)
Vydání v USA: 25.8.2015
Vydání v ČR: nevyšlo

Datum četby: 2 dny, říjen 2015, v angličtině

Reakce bezprostředně po dočtení knihy: Aaaach, taková erotická slaďárna..

Oficiální stránky knihy
Oficiální stránky autora

Můj názor: Tak dlouho jsem čekala na druhý díl, až jsem na sérii úplně zapomněla… i na to, že kromě druhého dílu vyšel už i ten třetí. Jakmile jsem se nějak zmátořila, okamžitě jsem se na něj vrhla, protože si prostě libuju v napravených bad boyích, co jsou boháči 😀 No co… jsem jenom ženská.

Kniha mě rozhodně nezklamala a bavila mě od začátku do konce. Oba hlavní hrdinové jsou sympaťáci a jejich postupné budování vztahu se mi líbilo, i když na nějaké věci skočili poměrně rychle. Všeobecně nemám ráda, když se v knihách lže, ale tady to byla spíše taková lež, která mě tolik nevytáčela a hlavně mi už od začátku bylo jasné, jak to asi skončí.

Autorka ovšem ukazuje, že jí jdou daleko lépe knihy žánru new adult, než ty klasické eroťárny. U těch mám pocit, že je to až moc přímočaré, moc erotické, příběh je spíš v pozadí… u new adultek takový problém nemám a jejich čtení mi utíká daleko snadněji. Je škoda, že se prozatím žádná její kniha nedostala i na pulty českých knihprodejců.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..