The Offer

TheOffer_bookAutor: Karina Halle
Originální název: The Offer
Knižní série: The McGregors
Díl: druhý
Žánr: adult, romance, erotika
Věková hranice: 20+
Moje hodnocení: 5 hvězdiček

Nicola měla kdysi všechno, co si mohla přát. Skvělou kariéru, skvělého přítele a skvělý byt ve skvělé čtvrti San Francisca. Jenže tenhle skvělý život vzal záhy za své, když otěhotněla, její přítel ji i jejich dcerku rok po porodu opustil a dokonce přišla i o práci a nemohla si tak dovolit platit nájem.

Snažila se životem protloukat, jak to jen šlo. Musela se postarat o svou dcerku, protože nikdo jiný to udělat nemohl. Když už vše v životě vypadalo nadějně, doufala, že si konečně oddechne. Jenže pak jí osud dal další pořádný kopanec. Nicola už nevěděla, co si počít.

Netušila ovšem, že jí svitne naděje v podobě playboye Brama, bratra manžela své nejlepší kamarádky, který jí nabídne východisko ze špatné životní situace. Jen kdyby ji to k němu nijak nepřitahovalo. Nemůže si dovolit ztratit hlavu pro dalšího hráče, co zničí život jí i její dcerce. Jenže co když se Bram přece jen změnil, jak tvrdí? Může mu začít věřit a doufat ve šťastnější zítřky?

Nakladatel: Metal Blonde Books (EN)
Počet stran: 271 (EN)
Vazba: Brožovaná i ebook (EN)
Vydání v USA: 14.6.2015
Vydání v ČR: nevyšlo

Datum četby: 1 den, srpen 2015, v angličtině

Reakce bezprostředně po dočtení knihy: Na knize se mi líbilo hlavně to, že v ní byli starší hrdinové s reálnými problémy.

Oficiální stránky knihy
Oficiální stránky autora

Můj názor: The Offer není pokračováním The Pact, ačkoliv se v knize objevují všechny postavy, s nimiž jsme se v příběhu Steph a Lindena setkali a jedním z hlavních hrdinů je vlastně Lindenův bratr. Tedy alespoň tak to tvrdí autorka a Goodreads… pro nás všechny ostatní to prostě jistý druh pokračování je.

Tentokrát máme na paškálu život svobodné matky, která se dostala do nezáviděníhodné situace, z níž si nedokáže sama pomoct, ale neustále odmítá pomoc svých přátel, protože vše považuje spíše za milodary. Zatracená pýcha chudých. I když se musím přiznat, že i já mám častokrát problém přijímat pomoc od ostatních. Tak nějak cítím, že bych v tkaových případech byla ta, kdo selže… a nějak podobně na tom je i Nicola.

Líbilo se mi, jak celý příběh autorka pojala. Sice to bylo skoro všechno jasné už od začátku, ale kniha se četla hodně dobře. Přiznám se, že šokující odhalení na konci jsem ani trochu nečekala a zůstala jsem na to koukat jako to péro z gauče. Mindblown. Ani v tomto případě nechybí notná dávka romance i pořádně žhavých scén. Vše je tak namixováno přesně v tom poměru, jaký mám ráda.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..