Podzimní napětí s Dominem (6) – Jason Bourne

Nezapomeňte se podívat také na Books in Ashes, kde najdete rozhovor s Mo Hayder.

Pokud jste tento týden pozorně od úterý sledovali jednotlivé zastávky tour, víte, o čem série Jason Bourne je. Možná jste už nějaké ty knihy četli, možná jste viděli i všechny čtyři filmy. Ke konci září u nás v češtině vyšel již devátý díl série, který by vám rozhodně neměl uniknout.

Novinka: Bourneova moc

Jason Bourne má před sebou další nesnadný úkol: dopadnout skupinu teroristů, která má v plánu zničit strategické přírodní zdroje, bez nichž by Amerika nemohla fungovat. Snad by mu v tom mohl pomoci generál Boris Karpov, nedávno ustavený šéf ruské tajné služby FSB-2, jejíž dlouhé prsty vzbuzují všeobecný respekt.

Bourne si Karpova nesmírně váží. Spatřuje v něm rozhodného muže, který ctí spravedlnost a dané slovo. Netuší ovšem, že generál podepsal smlouvu s ďáblem: aby mohl zůstat v čele FSB-2, musí zabít Bournea.

Smrtící střet někdejších přátel rozhodne o dalším osudu světa. Jedině oni dva totiž mohou zabránit katastrofě, která by paralyzovala ekonomickou i vojenskou budoucnost Ameriky. Samozřejmě jen za předpokladu, že jeden druhého nezabije…

série na GoodReads

koupit knihy: Bourneův odkaz ~ Bourneova zrada ~ Bourneův princip ~ Bourneův klam

Bourneův záměr ~ Bourneova moc

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..