Trailer Thursday (74)

Stripped

Jasinda Wilder

Jak jsem se vůbec do téhle situace dostala, ptáte se? Lehce: díky zoufalství. Když se ocitnete tváří v tvář tomu, že budete bez domova a o hladu, nebo se začnete svlékat za peníze, volba je jednodušší, než byste si představovali. Ale to neznamená, že to je lehké. To ani náhodou. Ve skutečnosti to nesnáším. Nejradši bych s tím praštila a už nikdy více do žádného baru nevkročila, už nikdy neslyšela techno hudbu pulzující mi v uších, nikdy necítila chlípné pohledy nadržených chlapů.

A pak jednoho dne potkám muže. Je v mém klubu, vepředu a v centru. Dívá se na mě, když tančím, a jeho pohled je plný hladu. Ale ne toho druhu touhy, na jaký jsem zvyklá. Je to něco jiného. Něco žhavější, hlubší a majetnické. Vím, kdo je… jistěže to vím. Každý ví, kdo je Dawson Kellor. Nejvíce sexy žijící muž, alespoň podle magazínu People. Je to nejpřitažlivější herec Hollywoodu. Je to muž, který získal roli Rhetta Butlera v dlouho očekávaném remakeu Jihu proti Severu.

Je to ten typ muže, co může mít jakoukoliv ženu na světě, stačí mu jen zakývat prstem. Tak proč se na mě dívá, jako by mě musel mít? A jak mu dokážu odolat, když se na mě kouká těma omamnýma, proměnlivýma a stříbrnýma očima?

Jsem panna a on je americká ikona mužské sexuality. Jsem striptérka, a on je muž zvyklý dostat vše, na co si ukáže. A on chce mě. Vím, že bych měla říct ne. Je mi jasné, že patří k těm nejhorším hráčům… ale co ví má mysl, odmítá mé tělo a srdce vzít v potaz.

A pak se to zkomplikuje.

Abych pravdu řekla, tuhle knihu jsem si ani moc nechtěla přečíst. Zkoušela jsem od autorky jinou a nijak moc mě nenadchla. Pak jsem ovšem viděla jedno americké video, vlastně televizní reportáž, o tom, že autorka píše knihy společně s manželem, a to proto, že kdysi jim hrozilo, že přijdou o domov, jelikož ani jeden z nich moc nevydělával. Nenapadlo je nic jiného, než zkusit začít psát knihy a začít je prodávat jako ebooky skrz Amazon… a zadařilo se. Po počátečním oťukávání se z Jasindy Wilder stala v zahraničí dosti známá autorka – tedy alespoň na poli new adult knih. A protože mě tenhle příběh docela zaujal, rozhodla jsem se jí dát šanci i u jiné knihy. Stripped teď hodně propagují zahraniční blogy a když se objevil i vytvořený trailer, řekla jsem si, že ho dám i sem na web. Anotace zní příšerně klišoidně a tuctově, ale měla jsem možnost přečíst si na jednom z blogů ukázku z první kapitoly a nevypadalo to zase tak strašně. Ovšem neříkám hop, uvidíme, co z toho bude.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

6 Responses

 1. lina napsal:

  Tak tohle zní přesně jako něco, co bych si přečetla 😀

 2. Nikki Finn napsal:

  Stripped jsem objevila kdysi minulý týden, líbila se mi obálka a i anotace tedy 🙂 Teď když jsem se mrkla i na trailer, tak mám nutkání se do knihy dokopat ještě větší 🙂 Určitě se po ní co nejdřív podívám 🙂
  Nikki Finn recently posted..Trilogie: Chaos (Patrick Ness)My Profile

 3. Deny el Infian napsal:

  Jé, na tuhle anotaci jsem koukala před pár dny a snažila se to překládat 😀 A jak na to koukám tak sem to přeložila celkem dobře 😀
  Deny el Infian recently posted..Heřmanová Katka: Radek (Mistr v komplikování vlastního života)My Profile

 4. Myanmar napsal:

  Jak se takovýmhle knihám snažím vyhýbat, tak tohle mě zaujalo 🙂
  Myanmar recently posted..Kurz tvůrčího psaní – Jincy WillettováMy Profile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..