On My Wishlist (100)

Meme z dílny Book Chick City. Cílem je každou sobotu uveřejnit knihy, které bychom si chtěli koupit. Můžou to být starší i novější knihy, či knihy vycházející v budoucnu.

Dneska toto meme udělám trochu netradičně, přece jenom jsem už u neskutečné 100., proto si myslím, že to chce něco výjimečného. A tím něčím bude anglický box všech HP knih v edici s adult obálkami z britského nakladatelství Bloomsbury, po nichž toužím už zatraceně dlouho. V přepočtu vyjdou na 2 tisíce a ačkoliv jsem někdy schopná za knihy tolik utratit ve větším prostoru, pořád je pro mě těžko utratit tolik peněz najednou. Asi to moc logicky nezní, já nevím. Každopádně je to kousek, který bych opravdu chtěla mít, takže pokud mě chcete něco zasponzorovat nebo mi udělat radost (když už mám dneska ten svátek), rozhodně vás nebudu zastavovat 😀

Fotky jsem si vypůjčila od Zoë. Na všechny fotky se můžete podívat tady. A pokud si chcete sérii v boxu pořídit, zajděte na BookDepository.

A ještě video!


 

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

10 Responses

 1. schefik napsal:

  pane boze ja snad fakt zacnu cist anglicky tohle je naprosto bozi :))))
  schefik recently posted..Mé knižní série #5My Profile

 2. Suzanne napsal:

  Tohle je nádhera. Taky bych si ráda Harryho Pottera pořídila v angličtině – ale sháním ho z druhé ruky. Náhodou to, co si napsala o penězích mi přijde dokonale logické:)J á jsem taky schopná utratit větší částky v delším horizontu, ale najednou? To už se cukám:)

 3. Infinity napsal:

  Něco takového bych opravdu chtěla. 😀

 4. Myanmar napsal:

  Tak přesně tuhle bedýnku mám doma, heč! 😀 Je úžasná a ty knížky vypadají naživo naprosto fantasticky, takže ti přeji hodně štěstí, abys někoho přemluvila 🙂 Mně potěšil Ježíšek!
  Myanmar recently posted..Kurz tvůrčího psaní – Jincy WillettováMy Profile

 5. Nells napsal:

  To jo, to vypadá opravdu úžasně 🙂 Asi se začnu víc učit číst anglicky…
  Nells recently posted..Recenze na knihu: DivergenceMy Profile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..