Valentýnský knižní hop – přihlášení

Blíží se nám oblíbený svátek všech zamilovaných a stejně jako loni, i letos zkusíme Valentýnský knižní hop. Ať už Valentýna slavíte nebo ne, můžete si udělat hezký čas i se svými blízkými. Já mám v plánu zajít si do kina na Nádherné bytosti. Uvidíme, jestli to nakonec vyjde… Každopádně opět v předstihu přináším přihlašovací článek pro všechny blogery, kteří by rádi své čtenáře něčím obdarovali…

Jaká jsou pravidla:

+ Tento linkovač slouží POUZE pro bloggery (a autory knih, pokud mají zájem se zapojit)! Čtenáři dostanou svou šanci až při začátku hopu.

+ Do linkovače dejte link na váš blog, POUZE název svého blogu (stránky), do závorky pak, jestli se jedná o CZ nebo SK soutěž nebo obojí – (CZ), (SK), (CZ & SK). Usnadní to tak čtenářům soutěžení.

+ Přihlašování je spuštěno ode dneška do 13.2.2013. Pak se linkovač uzavře.

+ Po přihlášení si vezměte obrázek hopu (nahoře), který MUSÍTE mít uveřejněný v bočním menu blogu a který by měl odkazovat na váš příspěvek. Samozřejmě tento příspěvek zatím nemáte, takže si do menu uveřejníte pouze obrázek. Později z něj pomocí tagů <a href=“přímý_link_na_váš_příspěvek“><img src=“adresa_obrázku“ width=“80%“ /></a> budete na příspěvek odkazovat.

+ Pak si vezmete link, který uveřejníte pod svůj příspěvek do hopu (pod váš text), aby mohli čtenáři odhopkat na další blog. Pro ty, kteří nemají zkušnosti s linky – pro uživatele Bloggeru/Wordpressu je Code n.3 (ten dáte do HTML kódu stránky, v Bloggeru je to Upravit HTML), pro uživatele Blogu/Pise/a já nevím co ještě pak Code n.2

+ Pokud jste z toho kódování zmatení, nevadí. Můžte jednoduše v den začátku odkázat na můj hopkací příspěvek (tedy ten uveřejněný 14.2.2013, ne tento, tenhle slouží pro vás).

Takže repete: Přihlásíte se, vezmete si obrázek, vezmete si link

+ V příspěvku, který uveřejníte 14.2.2013 (!) odkážete na můj blog, jakožto na pořádajícího.

+ Pravidla soutěžení si stanovujete sami. Je mi jedno, co si dáte jako podmínky. Co se týká výběru knihy, vyberte, co uznáte sami za vhodné. Samozřejmě by se hodila nějaká romantická kniha, ale podmínkou to není. MUSÍ ale jít o knihu. Pokud chcete něco přidat, jak je libo. Může se soutěžit i o více knih. Tohle nechávám na vašem uvážení.

+ Příspěvek uveřejníte 14.2.2013. V ten den začíná soutěžení a končí 28.2.2013.

+ Jméno výherce – či výherců – zveřejníte na svém blogu do 3.3.2013. Samozřejmě pokud nebudete moci dodržet termín, nikdo vám hlavu neutrhne.

Budu ráda, když se ke mně připojíte a svým způsobem svátek zamilovaných i spolu oslavíme. Těším se, co si připravíte 🙂


Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..