Letní soutěžení 1

Jelikož jsem už sakra dlouho neuspořádala žádnou soutěž a i to blogování díky práci a volnému času v poslední době jaksi skomírá, řekla jsem si, že pro vás na letní prázdniny naplánuju něco zajímavého.

Přináším vám tedy speciální soutěž, která bude probíhat po celé letní prázdniny a v níž vám vždycky nabídnu nějaké knihy ze svých zásob. Vašim úkolem pouze odpovědět na otázku a mít  to štěstí, že vás vylosuju. Každé 2 týdny vám přinesu nové kousky, o které si budete moci zasoutěžit.

Ovšem tentokrát se tohle soutěžení bude lišit v tom, že výherci výhrou automaticky souhlasí se zaplacením poštovného. Bohužel nejsem milionář, blogování je moje radost, knih mám spoustu a ráda se podělím, ale vše financuju ze svého, takže by bylo fajn podělit se alespoň o poštovné. Tím pádem bude toto letní soutěžení směřováno pouze na Českou republiku, budu se řídit ceníkem České pošty. Počítejte tedy s tím, že u menších knih by bylo poštovné za knihu cca 50 Kč, za větší pak 100 Kč (penízky bych pak prosila zaplatit předem na účet raději). Snad vám to vadit nebude a rádi se soutěže zúčastníte i tak. A teď k prvnímu kolu soutěžení…

Letní soutěžení – 1. kolo

V prvním kole si tedy zasoutěžíte o knihy Stránky světa a Dům, ve kterém. A jedna z nich může být vaše.

Stačí, když mi dolů do komentáře napíšete, co máte na knihách nejraději.

 • Soutěží se od 1.7. do 14.7.2017.
 • Soutěže se můžou zúčastnit lidé z České republiky.
 • Základní podmínkou vstupu do soutěže je zodpovězení celé otázky dolů do komentářů.
 • Komentář můžete napsat pouze jednou. Duplicitní vstupy budou mazány.
 • Výherci budou vylosováni pomocí Random.org, následně dostanou informační email. Na odpověď mají 72 hodin, jinak losuju jiného vítěze.
 • Účastí v soutěži se zavazujete k uhrazení poštovného předem dle platného ceníku České pošty.
 • Pokud o nějakou knihu výrazně stojíte, připište to tam taky.
 • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

8 Responses

 1. Barča napsal:

  Na knihách mě baví to, že každý večer můžu strávit s jiným hrdinou po boku a ocitnout se ve světě mimo realitu.

 2. Blanka napsal:

  Tak za prvé – úžasně voní, za druhé si vybírám tak, aby mi „chutnal“ papír a za třetí jsou knihy přátelé, kteří nezklamou.

 3. Veronika napsal:

  Na knihách mam nejraději to,že díky nim můžu utéct od dnešní uspěchané doby někam jinam . nejraději do dob králů a královen.nebo se za čtu do detektivky a řeším případy a vraždy.

 4. Adéla napsal:

  Nejraději mám to, že se čtením ocitnu v příběhu a prožívám dobrodružství s postavami. Je to prostě paráda 🙂 Dále zbožňuji vůni knih a pohled na mé milované knihy v knihovně Ráda bych vyhrála Dům, ve kterém… protože Stránky světa mám 🙂

 5. Tereza Velcová napsal:

  Na knížkách miluju to jak mě dokážou přenést od všech starostí do jiného světa. Navíc každá kniha má svět úplně jiný, a tak se dá velmi rychle cestovat po celém světě a v různých dobách. Asi se mi nikdy nepoštěstí procestovat svět ale prostřednictvím knih se mi to aspoň trochu podaří. Navíc ty dnešní obálky knih jsou prostě dokonalé a miluju na nich už jen to jak skvěle všechny vypadají.

 6. Mary-berry napsal:

  Kniha je nejlepší zabiják času – dokáže mě zabavit na jakkoliv dlouhou či jenom krátkou dobu. Nejraději mám asi ten prožitek. To, co člověk zažívá spolu s hrdiny, to, co ho v reálu ani nepotká. A Stránky světa mě lákají víc. 🙂
  Mary-berry recently posted..Americká limonádaMy Profile

 7. Eva napsal:

  Tak zaprvé, je kniha tisíckrát lepší než film. Líbí se mi, že si moje představivost může pohrát s postavama, s prostředím a víc se do toho vžiju než u filmu. Hlavně když se začtu tak neexistuje nic jiného než svět, o kterém zrovna čtu. Knihy miluji a nikdy nepřestanu.

 8. Iveta napsal:

  Na knihách nejvíc miluju ten pocit, že se na chvilku dostanu někam úplně jinam, mnohdy dokonce do úplně jiného světa, cítím se neskutečně vzdálená od svého života a problémů, které pro mě v tu chvíli přestanou existovat a zkrátka žiju život někoho jiného.. To je pro mě na knihách snad tím největším lákadlem a je úplně jedno, jestli jde o zaláskovanou young adult, fantasy nebo o trochu těžší příběh… Po dobu čtení prostě nejsem já, ale splynu s někým úplně jiným. A to je něco, co dokáže život nádherně ozvláštnit.
  A více by mě lákaly asi Stránky světa 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..