Poznej blogera: Sushi reading

Název blogu: Sushi reading

Adresa blogu: http://sushi-reading.blog.cz/

Pisatel blogu: Sushi (Středočeský kraj, Týnec nad Sázavou (okres Benešov))

Jazyk blogu: český

Knižní blog: ano

O blogu: Můj blog je typický knižní, kde se dá najít spousta recenzí, občasná meme či knihy, které brzy vyjdou. Sem tam se tam dá najít i nějaká giveaway o zajímavé knížky, ale většinou jsou jen vzácně. Svůj blog si píšu jen pro radost, rozhodně nepíšu pravidelně, spíš podle nálady, hyperaktivní blogger nejsem. =D Soustřeďuji se především na YA knihy, fantasy, sci-fi, horory a… no vlastně od každého trochu, podle toho, co vlastně čtu =D Blog je pro všechny čtenáře, kteří mají „odvahu“ číst žvásty poťouchlé puberťačky =D

Zaměření blogu: young adult, fantasy, beletrie… od každého trochu

Délka blogování: blog mám přes tři měsíce (stav k 23.5.2012)

Důvod blogování: Když jsme byli na horách a já se extrémně nudila, vlezla jsem na tátův ntb a jen tak projížděla různé blogy. Narazila jsem na Abyssin a dost mě zaujal. Tak jsem si řekla: „Musim mít svůj blog!“ Tak jsem se pustila do realizace. Už dřív jsem četla knížky, ale jako bych se do toho dostala znovu, když jsem začala psát. Když píši články, relaxuju. Na blog chodím každý den a přemýšlím, co by se na něm dalo zlepšit. Je to pro mě takový způsob strávení volného času, o kterém vím, že mi v životě k něčemu bude a že to má vůbec nějaký smysl. Hlavní věc, kterou na blogování zbožňuju, jsou komentáře. Myslím, že každý blogger je na tom podobně, vždy mi to udělá ohromnou radost. Pak mám úžasný pocit, že mou práci někdo dokáž ocenit (popř. zkritizovat) a to je pro mě úžasná sklizeň. Vím, že knižní blog je něco, co jen tak ze dne na den nezmizí z povrchu zemského (už se mi to stalo s X blogy). Je to záležitost, která potrvá dlouho – už kvůli závazkům s nakladatelstvími nebo kvůli mé nehynoucí lásce ke knihám… vím, že mi to vydrží, a to mi dodává vnitřní sílu.

Oblíbená kniha nebo autor: J.K Rowling, L.J. Smith, Suzanne Collins, Darren Shan, Richelle Mead…

Kontaktní údaje: Twitter – @SuSsShi, skype – nataliekristian, email – nataliesimova@seznam.cz, fb blogu – Sushi-reading

Pár slov na závěr: Pro čtenáře mám jednu radu: Pokud jste si nějaký blog oblíbili (nemluvím konkrétně o mém), tak hlavně komentujte, protože nic neudělá bloggerovi takovou radost, jako nějaká odezva od ostatních. =)

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

1 Response

  1. Simone Sipriano napsal:

    Na Sushin blog občas zavítam, to je asi prvá osoba v tomto meme, ktorú „poznám“. 🙂
    Simone Sipriano recently posted..Review: City of Glass (The Mortal Instruments, #3)My Profile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..