Poznej blogera: My Best Stories

Název blogu: My Best Stories

Adresa blogu: http://my-best-storie.blog.cz/

Pisatel blogu: Zoey (Plzeňský kraj)

Jazyk blogu: český

Knižní blog: ne

O blogu: Na mém blogu mám hlavně moje vlastní povídky a básničky, drabble, recenze filmů, a i rubriku Jak šly myšlenky, kde píšu o drobných denních maličkostech, které jsou i navzdory své velikosti důležité pro život. Taky ráda čtu knihy, na které pak píšu recenze, účastním se různých literárních soutěží a klubů.

Zaměření blogu: Literatura a psaní.

Délka blogování: 11.9. to bude rok (stav k 2.7.2013)

Důvod blogování: Blogování je jedním z mých koníčků a to prostým způsobem, na blog prostě píšete, vkládáte obrázky, máte tam svůj vlastní svět, který Vám nikdo nebere. Svůj vlastní život a postavu, kterou vytváříte, máte pořád pod kontrolou, a je docela příjemné po dlouhém dni vypnout a schovat se za tvář fiktivního blogera, pod přezdívku a jiné vystupování než třeba v normálním světě.

Oblíbená kniha nebo autor: Twilight, Hvězdy nám nepřály, Eragon, Hunger Games, Robert Fulghum, Chvíle před koncem, Hostitel a mnoho dalších.

Kontaktní údaje: Email: povidky.zoey@seznam.cz

Pár slov na závěr: Doufám, že se aspoň podíváte na můj blog a zhodnotíte moji tvorbu nebo jen ty články, co tam mám. A taky nezapomínejte, že „Nikdy nemějte strach ze stínů. Prostě znamenají, že někde nablízku svítí světlo.“

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..