Opožděné poslední kolo Vánočně – novoroční MEGA soutěže

Před, už to bude nějakou, dobou jsme vám společně se Rachel-Roo oznámily, že pro vás máme speciální soutěž, ve které po vás budeme chtít trochu té kreativity. Podařila se nám nasbírat pěkná knižní kupečka a je tedy jen na vás, jestli si některou z výher zasloužíte.

Oslovily jsme několik nakladatelství, už jsme vám o nich psaly minule a předminule a předpředminule 🙂 Přiznáme se, že jsme nečekaly tolik cen, myslely jsme, že v tom hektičnu před svátky, kdy jsme soutěž organizovaly, sotva co seženeme, proto jsme napsaly vícero mailů a moc mile nás překvapilo, kolik lidí pozitivně zareagovalo. Ještě jednou děkujeme!

Vašim úkolem bude zaregistrovat se do našeho formuláře, abychom měly přehled o všech soutěžících, a následně zaslat fotky na daná témata, čímž se zapojíte do soutěže. Každý týden vyhlásíme jedno téma a budeme čekat na vaše fotečky, které nám musíte vždy zaslat na OBA naše emaily, tedy: sykorova.p@gmail.com a roo.rachel.1987@gmail.com.

Každý týden vyhodnotíme několik fotek, co nás nějakým způsobem osloví (nejhezčí, nejveselejší, nejsmutnější, nejvtipnější, nejoriginálnější, nejkreativnější, apod…), tudíž se každý týden bude moci radovat několik lidí z výhry. Nebudeme vybírat samy, ale poprosíme i členy našich rodin, aby to bylo fér, protože oni vás neznají, kdežto my bychom mohly být nařčeny, že nadržujeme kamarádům. Ke konci celého soutěžního klání pak pravděpodobně ještě dovylosujeme další speciální výhry, abychom potěšily co možná největší počet soutěžících.

Chtěly bychom se moc omluvit, že čtvrté, poslední, kolo nám tak dlouho trvalo. Nějak se toho sešlo moc kolem a ani jedna z nás nebyla schopná vzít to sama do vlastních rukou, prostě se nestíhalo, takže teď se k tomu konečně dostáváme. A máme pro vás jednu specialitku na konec, zpočátku jsme to slibovali, tak tady to je.

TOHOTO KOLA SE MOHOU ZÚČASTNIT I SOUTĚŽÍCÍ ZE SLOVENSKA !!

A jaké je téma? Původně to mělo být celé zimní, Vánoce, Silvestr a podobně, ale protože toto období jsme už skoro celé prošvihly, vyhlašujeme fotky s tématikou:

KNÍŽKY A JARO

Nafoťte cokoliv, co ve vás toho evokuje a pošlete na výše uvedené adresy. Na fotky budeme čekat do 15. března 2015. Do předmětu emailu uveďte „Vánočně – novoroční MEGA soutěž – 4. týden“. Pak už nás čeká konečné zúčtování a konečně vybereme a odměníme všechny výherce.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

2 Responses

  1. Fey napsal:

    Formulář vyplněn. 🙂
    Fey recently posted..6# ViděníMy Profile

  2. Terulka Stetinova napsal:

    Určitě zkusím něco nafotit 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..