Knižní doupě slaví 3 roky!

Už je to tak! Páni! Ani se mi tomu nechce věřit.

Dneska můj knižní blog slaví třetí narozeniny!

Uff… No chápete to? Připadá mi, jako by to bylo včera, kdy jsem se nervovala u své první recenze, protože mi přišlo, že stojí za houby… a taky za prd… možná i dva. Když se ohlédnu zpět, vidím to dobré i to špatné, které mě dostalo až sem a říkám si, že jsem za všechny ty chvíle vděčná.

Knižní blogování se pro mě stalo nedílnou součástí života. Nevěřila bych, že si díky němu najdu takovou spoustu dobrých přátel a známých. Dokonce jsem si takhle „našla“ tu nejlepší kamarádku ze všech. Anya je se mnou skoro od začátku a je úplně jedno, že nebloguje a vlastně ani ty knižní blogy moc nečte (ano, i ten můj), ale je to osůbka, s níž si mám vždycky co říct, kterou jsem viděla poprvé na vlastní oči až v Americe, kdy jsme spolu měsíc cestovaly, a co je nejdůležitější – společně jsme jako neřízené střely.

Nesmím ovšem zapomínat na svá další zatíčka jako Meghan, Axiu, Verču, Olgu, Dituš, celou Slezskou skvadru – aka Filipa, Yumeno, Marťu, Sašu, ale taky internetové soulmates jako VeEee, Nikki Finn, Basteru, Sue. Těžko bych si před třemi lety představila, že poznám úžasnou Karin z nakladatelství Domino, která je úplně stejná, jako jsem já sama a s níž se vždycky zakecám tak, že ani nevím, o čem jsme mluvily původně.

Mám za ty tři roky tolik různorodých zážitků, že by mi trvalo hodně dlouho, než bych je všechny sepsala. I když jsem poslední měsíc kvůli stěhování a práci mírně polevila, stále mě blogování baví a myslím, že mě bude bavit dlouho. Jsem vděčná za všechny své čtenáře. Mám ráda každého z vás a ještě radši vás mám ve chvílích, kdy si se mnou povídáte. A je úplně jedno, jestli v komentářích, emailech nebo na facebooku. Děkuji vám za všechno! Za to, že ke mně stále chodíte, že vás ty moje kecy baví, že jste si už na to mé facebookové spamování zvykli a hlavně, že chodíte na knižní srazy!

Ono to tak možná nevypadá, ale ta největší přátelství vznikají právě na srazech. Díky srazům jsem poznala tolik úžasných lidí a pokaždé se snimi uvidím ráda znovu. A proč? Prosím vás, knihomol si vždycky nejlépe popovídá s dalším knihomolem. No ne?

Takže tisíciré díky a popřejme tomu mému blogu další úspěšný rok!

P.S.: Nebojte se, nezapomněla jsem na vás. I soutěž bude. Jen vyčkejte času.


Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

11 Responses

 1. Livien Moonwalker napsal:

  Všechno nejlepší a Tobě i Doupěti přeju, abyste tu byli ještě aspoň další tři roky a pak ještě další tři a další… málokdy něco komentuju a myslím si, že nás tu takových bude víc, ale blog, který čtu už víc jak tři čtvrtě roku a ještě pořád mě neomrzel si narozeninovou gratulaci určitě zaslouží 🙂

 2. Meghan napsal:

  Ten pocit, když Vás Syki zmíní v příspěvku a otupluje to tím, že Vás nazve svým zlatíčkem… K NEZAPLACENÍ! Když si vzpomenu, že jsme se setkaly někdy před 10 měsíci, tak mi to přijde hrozně neuvěřitelné. Mnohem víc z toho mám pocit, jako bychom se znaly celou věčnost a já v tobě našla nějakou ztracenou sestru. 😀
  Jinak jsem moc ráda, že jsi u toho ty tři roky vydržela a žádné pseudo-války tě od blogování neodradily. Protože by můj svět nebyl kompletní. Protože já bych nebyla bez tebe kompletní. Sice už asi nehrozí nějaké nahodilé rychloakce, ale snad se budeme i nadále alespoň občas vídat.
  Takže Tobě i Doupěti přeji do dalších let spoustu výborných článků, věrné čtenáře a spoustu sušenek! O:-) 😀
  Meghan recently posted..Dočkáme se knih Jamese Dashnera v češtině?My Profile

 3. Bastera napsal:

  Jůůů zlato to to letí!!! Tak moc gratuluji a přeji další skvělé roky, čtenáře a všechno!!!! 🙂
  Bastera recently posted..Blogtour aneb zeptej se na cokoliv + soutěžMy Profile

 4. Bastera napsal:

  Jo a to my děkujeme Tobě za to jaká jsi a že tu jsi! 😉
  Bastera recently posted..Blogtour aneb zeptej se na cokoliv + soutěžMy Profile

 5. Anya napsal:

  Já se taky přidávám ke gratulacím. Kdo by to byl řekl, že už je to tak dlouho, co jsem poprvé zamířila na tvůj blog! To, že jsem díky jedné úžasné (:D) knížce sem přišla a poznala Doupě změnilo můj čtecí svět, za což jsem neskonale vděčná.

  Ale hlavně jsem vděčná, že jsem našla super kamarádku, moji skvělou BFF 😀 jakou jsem vždy chtěla mít. Prošly jsme si i zkouškou reálného setkání a cestování, které mě utvrdilo, že my dvě si opravdu rozumíme. A ano neřízená střela je trefný název.

  Takže přeju ti hodně úspěchů v blogování ať se ti daří, hlavně ať tě to pořád baví a ať máš hlavu pořád plnou nápadů. Ale také ti přeju hodně úspěchu v tvém osobním/pracovním životě. Před námi oběma se teď otevřela nová pracovní kapitola našeho života, tak doufám, že ji společně zvládneme, i když je teď toho času trochu míň, než jsme byly zvyklé.

 6. Nikki Finn napsal:

  gratulace 🙂 počkej na dekádu, to je za chvíli 🙂 to bude teprv mazec 😀 pěkně to oslav nějakým dortíkem 😛
  Nikki Finn recently posted..NikdyMy Profile

 7. Táňa napsal:

  Moc gratuluji! A přeji ti, aby ti to blogování do dalších let vydrželo! :))
  Táňa recently posted..9.10.2013My Profile

 8. Maťa napsal:

  Gratulujem moc 🙂 A dúfam, že ešte tak skoro neskončíš 🙂
  Maťa recently posted..Blogtour + mini súťaž 😉My Profile

 9. Blančitos napsal:

  Páni! 3 roky … Tak to můžu jedině gratulovat … A popřát, aby tě blogování pořád bavilo a nacházela jsi stále nové přátele … 😉

 10. Lidka napsal:

  Huráá Gratulujem a držím palce, aby sa Knižní doupě doblogovalo až do okrúhlych narodenín!
  PS. Mohla by som Ti dať do pozornosti knižku Môj tajný anjel od Federiky Bosco (2. diel zamilovaná do anjela) trošku mi tu chýba? Alebo som ju len prehliadla? Ešte raz veľa šťastia a hŕbu nedočkavých čitateľov hypnotizujúcich monitory v nádeji, že sa objaví niečo nové od Syki.

 11. Aki napsal:

  moc gratuluji a přeju další uspěšné roky 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..