RC review: Nevinnost se zavázanýma očima

Autor: Alessandra Torre
Originální název: Blindfolded Innocence
Knižní série: Nevinnost (Innocence)
Díl: první
Žánr: romance, erotika, adult
Věková hranice: 20+

Brad De Luca je špičkový rozvodový právník, zvyklý dostat cokoli a kohokoli si zamane. Jeho postelí prošla už dobrá polovina města, včetně jeho klientek, ale nová koncipientka je podle všeho vůči jeho šarmu imunní, což Brad nemůže nechat jen tak.

Julia Campbellová se právě rozešla se snoubencem a užívá si nově nalezenou nezávislost. Na Brada by si dávala pozor, i kdyby ji před ním každý nevaroval. To poslední, co teď potřebuje, je muž, který by ji mohl připravit nejen o nevinnost, ale také o kariéru.

Jenže než se naděje, má ji ten nenapravitelný svůdník ve své moci. Julia se vrhá po hlavě do světa plného sexuálních dobrodružství a zakázaných rozkoší. Přežije ale ten pád? A nezlomí si při tom srdce?

Knižní trh s erotickými knihami neustále chrlí kousek za kouskem, takže je rozhodně z čeho vybírat. Většinou narazíte na knihy s podobnými zápletkami, občas se některá něčím liší a mezi ostatními vyniká, občas narazíte na příběh, na který okamžitě po dočtení zaponete. V tomto případě jde ovšem o první díl erotické trilogie, která teprve na posledních stránkách odkrývá, co nás vlastně v dalších dílech čeká.

Julia je mladá, přitažlivá a cílevědomá. Také se v rámci studií dostane do významné právnické firmy jako stážistka, ale je přidělena k právníkovi, který ji hned v prvních dnech varuje před záletnickým firemním společníkem, jemuž by se rozhodně měla vyhýbat obloukem. Jenže Julie začne být zvědavá a to ji vžene do cesty Bradovi.

Brad se rozhodně liší od všech mužů, s nimiž se kdy setkala. Ví, co od života chce a nebojí si to brát. Takovou stránku života Julie nezná a o to víc ji láká do ní nakouknout. Má ovšem nad muži ráda kontrolu, což v případě Brada neplatí. Teď je na Julii, jestli se nechá zlákat do vzrušujícího smyslného světa nebo raději bude dále hledat toho pravého, se kterým se usadí.

Nevinnost se zavázanýma očima toho hodně slibovala, ale bohužel vůbec nedoručila. Jako by polovinu doby autorka vůbec nevěděla, jaké její postavy mají být. Nevinné, smyslné, stydlivé, odvážné, nebezpečné… občas se mi zdálo, že oba hlavní aktéři trpí rozdvojenou osobností, protože se chovali až moc odlišně. A samotný závěr pak knihu odpinknul úplně jiným směrem, než jakým bych na začátku čekala, i když upozornit mě na to měla už krátká pravidla uváděná na začáteku některých kapitol. Jde tedy spíš o první stavební kámen knižní trilogie, který si zaslouží 3 hvězdičky s vidinou, že v dalších knihách se to nejspíš víc rozjede.

Knihu si můžete objednat na stránkách internetového eshopu Mystery Press.

Chtěla bych touto cestou poděkovat Mystery Press za poskytnutý recenzní výtisk.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..