RC review: Smlouva na lásku

Autor: Alessandra Torre
Originální název: Trophy Wife
Žánr: romance, erotika, adult
Věková hranice: 20+

Nathana Dumonta zná v Nashvillu každý. Tak už to chodí, když s půlkou města obchodujete a s druhou spíte. Před čtyřmi lety navíc přišel o snoubenku, která beze stopy zmizela. Včera v noci požádal o ruku mě.

Když vešel do striptýzového baru s bodyguardem v patách a hromadou bankovek v kapse, ani na chvíli jsem neváhala. A když na mě dalšího rána vyrukoval se smlouvou a příslibem bezstarostného života, okamžitě jsem se zeptala: „Kde to mám podepsat?“

Kdo by taky nechtěl vyměnit tanec u tyče a hory nezaplacených účtů za luxusní sídlo, dny plné nicnedělání, kaviár a sexy chlapa, o kterém sní všechny ženy ve městě? Jenže se ukázalo, že můj nový manžel má kromě nezměrného bohatství také spoustu tajemství a že život po jeho boku nebude pohádka.

Upsala jsem se mu, dokud nás smrt nerozdělí. Nenapadlo mě, že by na to mohlo skutečně dojít…

Už je to delší dobu, co jsem měla v ruce erotický román. Dřív jsem hltala jednu knihu za druhou a občas mi některé přišly jako přes kopírák. I v tomto případě musím přiznat, že jsem si ze začátku myslela, že čtu něco, co už jsem kdysi určitě v podobné verzi četla. Ale čím víc jsem se dostávala v příběhu dál, podobnosti zmizely a já potřebovala stejně jako hrdinka vědět, co se to vlastně děje.

Candance se vlastní vinou dostala do situace, z níž už pár let neví, jak se dostat. Dělat striptérku a občas někoho orálně uspokojit rozhodně není to, co by si od života úředstavovala. Když se jí tedy naskytne být něčí manželkou a sexuální partnerkou výměnou za život bez starostí a bez problémů, rozhodne se šance využít a smlouvu podepsat. Jenže jí velice brzy dojde, že se tak stala jen něčí hračkou. A i když si myslela, že do celé téhle „transakce“ nebude zapojovat city, ukáže se, že by přece jenom chtěla být někým milována a hýčkána. Ne jen naoko.

Alessandra Torre knihu původně uveřejňovala jako povídky, u nichž si nemyslela, že by mohly mít pokračování. Nakonec se ovšem rozhodla povídky přepsat a spojit tak, aby dávaly dohromady knihu. Tu a tam něco ubrala a něco naopak přidala. Nově třeba máme občasné vhledy do mysli hlavního hrdiny, takže kniha není tak jednotvárná a neutápíme se tak jen v mysli zmatené hrdinky, která častokrát vlastně neví, co chce.

Smlouva na lásku je erotický román, který jen tak neodložíte. Chvílemi vám bude připadat pěkně žhavý, pak až krutý, jindy možná až neuvěřitelný, nedokážete ho ale položit. Budete totiž chtít vědět, jak celá tahle životní lapálie vlastně vůbec může skončit. Čtení knihy jsem si užila, ačkoliv je na ní cítit, že by potřebovala ještě trochu vybrousit, proto si zaslouží 4 hvězdičky.

Knihu si můžete objednat na stránkách internetového eshopu Mystery Press.

Chtěla bych touto cestou poděkovat Mystery Press za poskytnutý recenzní výtisk.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..