RC review: Zatracená svatozář

Autor: Alessandra Torre
Originální název: Tripping on Halo
Žánr: romance, humor, erotika
Věková hranice: 18+

Možná se ptáte, proč mávám ve vzduchu nafukovacím penisem a vřískám z plných plic. Jenže než bych vám to vysvětlila, srazil by Declana Mosse náklaďák.

Asi to vezmu raději od začátku. Vypadá to, že vždy když Declanovi hrozí nebezpečí, šíleně mě rozbolí hlava a nepřestane, dokud ho neochráním. A tak jsem mu na stopě, ať jde do práce, nebo míří do kavárny. Jsem jeho anděl strážný. Nebo ne?

Declan mě totiž vidí jako ztřeštěnou stalkerku a uvažuje o zákazu přiblížení. Potom se ale setkáme tváří v tvář. A zničehonic se na obzoru rýsuje úplně jiná hrozba: že přijdu o své srdce.

Už je to nějaký ten pátek, co jsem měla v ruce knihu Alessandry Torre. Znám spíše její erotičtěji zaměřené romance, ale řekla jsem si, že se pustím i do lehké a zábavné romance s lehce potřeštěnou hlavní hrdinou i zápletkou. A slupla jsem ji jako malinu téměř na posezení.

Seznamte se s Autumn Jonesovou. Před půl rokem jí zemřela matka. Zjistila, že společně se sestrou zdědí docela velké jmění. Má doma prasátko jménem pan Kvík. A za své životní poslání si předsevzala, že Declan Moss rozhodně nemůže zemřít. Ne, když mu bude v patách a postará se o to. Nic mu neublíží.

Je totiž přesvědčená, že je jeho anděl strážný. Declan si naopak myslí, že má osobní stalkerku, která je všude, kam se vrtne, a co mu dokonce i krade odpadky. I když mít zrovna stalkeru, co vás nebezpečně přitahuje, může být úplně jiná úroveň problému. Taková… co vám dokáže změnit život.

Zatracená svatozář je milá a vtipná romance se špetkou žhavých scén. Příběh vás okamžitě vtáhne a nepustí až do samotného konce. Autumn je sice lehce praštěná, ale veskrze sympatická osůbka, a Declan stojí nohama na zemi tak akorát. Čtení knihy mi velice rychle uteklo a rozhodně jsem se bavila, proto je mé hodnocení 4 hvězdičky a doufám, že takových knih bude víc.

Knihu si můžete objednat na stránkách internetového eshopu Mystery Press.

Chtěla bych touto cestou poděkovat Mystery Press za poskytnutý recenzní výtisk.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..