Poznáš to z polibků

Autor: Julia Quinn
Originální název: It’s in His Kiss
Knižní série: Bridgertonovi (Bridgertons)
Díl: sedmý
Žánr: romance, román pro ženy, erotika
Věková hranice: 18+
Moje hodnocení: 3 hvězdičky

Gareth St. Clair je v pěkné bryndě. Otec ho připravil o dědictví a jemu zbyl pouze starý rodinný deník, který může ukrývat tajemství z jeho minulosti a klíč k budoucnosti. Bohužel je psaný v italštině, z níž Gareth neumí ani slovo. Hyacinth Bridgertonová je dívka, které je podle Garetha lepší se vyhnout, umí ale italsky.

Když se tihle dva náhodou setkají, Gareth Hyacint přiměje, aby mu slíbila, že deník přeloží. Jak se tak ponořují do tajemného textu, zjišťují, že odpovědi nenajdou v deníku, nýbrž jeden v druhém. A že nic není tak prosté – nebo tak složité – jako jediný, dokonalý polibek.

Nakladatel: Avon Books (EN), Ikar (CZ)
Počet stran: 287 (EN), 287 (CZ)
Vazba: Brožovaná (EN), Brožovaná (CZ)
Vydání v USA: 8.6.2005
Vydání v ČR: 2007 (1.9.2022)

Datum četby: 4 dny, květen 2022, v češtině

Reakce bezprostředně po dočtení knihy: Ten epilog mě docela naštval…

Oficiální blog autorky
Oficiální stránky autorky

Můj názor: Abych řekla pravdu, na knihu o Hyacinth jsem se zase tolik netěšila, protože mi její postava z knih přišla ještě protivnější než seriálová Eloise. A to je co říct. Chápu, že se je autorka pokusila vykreslit jako nezávislé a cílevědomé ženy, ale v případě Hyacinth mi to občas přišlo spíš spratkovství. Minimálně v nižším věku.

Teď je Hyacinth 22 let a matka by ji nejraději viděla provdanou, i když je jí jasné, že to bude docela oříšek. Žádný muž totiž nechce mít po boku ženu, která má svůj vlastní názor a nebojí se ho otevřeně projevit. Líbilo se mi, že se na scéně opět objevila lady Danburyová. Sice je stejně jako Hyacinth trnem v oku společnosti, alespoň se člověk ale nenudil.

Hlavní dvojice se ale skvěle doplňovala. I když Gareth ze začátku nevypadal, že by v přítomnosti Hyacinth chtěl pobývat víc než je nutné. Postupně jsem si je oba ovšem zamilovala. Neuškodil tomu ani zajímavý příběh a ztracené šperky. Celkově pak příběh ubíhal hezky rychle a svižně.

Opět, pokud chcete něco rychlého na čtení, co vás bude bavit, sáhněte po této romantické sérii. Nudit se nebudete.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..