Suma sumárum za leden, únor, březen 2020

První tři měsíce nového roku jsou opět za námi. I když se nám hlavně ten poslední měsíc všem rozhodně táhne dvakrát víc, než bychom rádi, a ještě nás nějaké to domácí vězení rozhodně čeká. Podívejme se, co nového jsem si domů pořídila. Jen to už zase není kam dávat, protože je moje knihovna přervaná k prasknutí a zase bude potřeba jí nějak ulehčit.

Knihy, které jsem si koupila:

Vzhledem k tomu, že měl Luxor na Valentýna slevovou akci, pořídila jsem si v ní pátý díl Školy dobra a zla, Křišťál času, který mi v knihovničce asi ještě pobude, než vyjde šestý díl, abych mohla tu novou trilogii slupnout najednou a nečekat, jak tomu bylo v případě původních tří dílů.

Koupila jsem si taky Sexy mlékaře a Sexy hoteliéra s naprosto příšernými obálkami i českými názvy, ale čert to vem. Je to fajn erotická oddechovka, u níž nemusíte moc přemýšlet a utíká to naprosto samo.

Čtvrtý kousek, který jsem si koupila v rámci akce je Aru Šah a konec času, která vychází ze spisovatelského programu Ricka Riordana. Už po knížce pokukuju dlouho, protože jsem byla překvapená, že vyšla také v češtině.

Další čtyři knihy jsem si koupila z pracovních benefitů, takže jsem si vybrala kousky, po nichž jsem pokukovala už dlouho, ale nikdo mi je nepůjčil 😀 Nebyla jsem na žádné přednášce Ladislava Zibury, nesleduju ho na sociálních sítích a ani jsem mu nijak extra nepropadla, ale u jeho knih mě zaujaly hlavně vtipné anotace, dobrá hodnocení a moc povedené obálky. Tak jsem si nakonec pořídila jeho první knihu, 40 dní pěšky do Jeruzaléma. Už jsem v poslední třetině a stále mi to přijde fajn.

Totéž se ovšem nedá říct o knize Letuška z economy, která mi byla několika lidmi doporučena jako fajnové a vtipné čtení, ale opak byl pravdou. Rozhodně ji nikomu nedoporučuju, více si můžete přečíst v mé recenzi.

Protože jsem byla v kině ještě před karanténou, abych se podívala na dokument V síti, koupila jsem si i doprovodnou knih Kdo chytá v síti, který mi osobně přijde zbytečně drahý a vydělávající na popularitě dokumentu. Stačí jedno přečtení a dost, asi jsem čekala víc.

No a ještě jsem si pořídila třetí díl Zaklínače, Krev elfů, abych si udělala konečně i sbírku Zaklínače a mohla knihy číst postupně, aniž bych musela běžet do knihkupectví pro další díl. Přece jenom mám těch nepřečtených knih doma habaděj.

Knihy, které jsem dostala:

Tyto dva kousky jsem dostala, protože mě už dřív zaujaly a měla jsem je na seznamu. Čína – ilustrované mýty a legendy mě zaujala tím, že je to moc pěkně ilustrovaná kniha věnující se čínským legendám, jak už logicky z názvu vyplývá. Už se těším, až se do ní začtu.

No a Bohatý táta, chudý táta je dotisk úspěšné knihy o tom, jak dobře investovat a myslet, aby vám to vynášelo a abyste měli v budoucnu to, co jste si přáli. Už první nahlédnutí mě pěkně namotivovalo, takže jsem zvědavá, jestli mi to něco dá a začnu se těmi radami řídit a bude to fungovat.

~ Uveřejněné recenze ~

Napůl divoký

Jak být ženou

Up in Flames

Holka a ne ledajaká

Kdo chytá v síti

Kafe a cigárko

Letuška z economy

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..