Suma sumárum za květen, červen 2017

Další dva měsíce jsou za námi, takže by to chtělo ukázat, co všechno jsem si domu pořídila.

Knihy, které jsem si koupila:

Tuhle hromádku knižních úlovků (a jiných věcí) jsem vám ukazovala už v rámci mého „zhodnocení“ Světa knihy. Koupila jsem si učebnici/cvičebnici Španělštiny společně s frázemi a konverzací. Dále za polovinu také průvodce od Lonely Planet do kapsy. Jsou to místa, kam se chystám a kde jsem ještě nebyla. Dále jsem si za dvacku za kus pořídila celou sérii od Stacii Kane, další díly myslím v češtině už ani nebudou. Dopnila jsem si také futuristickou military sérii, jejíž první díl se mi ohromně líbil. No a na závěr jsem si pořídila ještě zajímavý kousek od Jillian Michaels.

Knihy, které jsem dostala:

Obě knihy jsem už dříve četla v angličtině, obě překládala Axia a obě jsem také od ní dostala, za což jí ještě jednou děkuji. Obě série mám moc ráda a pokud jste se k nim ještě nedostali, je ten správný čas. Plán je posledním díle hokejové new adult série a Papírová princezna je prvním dílem docela hardcore young adult série, ze které vám půjde hlava kolem.

Knihy, které jsem dostala na recenzi:

No a na závěr tady mám poslední díl série Božský, který mě sice tolik neuchvátil, ale i tak šlo o píjemné zakončení mé oblíbené erotické série. Příjemným překvapením byla také ne moc dopředu ohlášená autogramiáda autorského dua Christina Lauren. Obě spisovatelky totiž dorazily do Prahy a mám od nich teď podepsané oba první díly jejich sérií, které u nás v češtině zatím vyšly. Ovšem Rudý úsvit je naprostá bomba, kterou jsem bohužel četla až příliš dlouho. Je to neuvěřitelně boží kniha, u níž musíte pozorně číst každou větu, abyste věděli, co se děje, protože je tak našpikovaná zvraty, že jste z toho pořádně paf.

~ Uveřejněné recenze ~

Hrej vabank

Egomaniac

Ladies Man

Womanizer

Royally Raised

Buns

Mischief & Magnolias

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

2 Responses

  1. Charmedka napsal:

    Dvacku za sérii Downside? To je paráda, závidím. Doma mám zatím jen první díl, zbytek ale určo pořídím.

  2. Nikolaoss napsal:

    s Rudým úsvitem souhlasím. Taky jsem byla nadšená! I Papírová princezna se mi líbila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..