The Play

ThePlay_bookAutor: Karina Halle
Originální název: The Play
Knižní série: The Play, The McGregors
Díl: první, třetí
Žánr: adult, romance, erotika
Věková hranice: 20+
Moje hodnocení: 3 hvězdičky

Kayla se nikdy netajila tím, že si ráda užívá pozornosti mužů. Jenže od chvíle, kdy se dvě její kamarádky zabouchly do chodících sexuálních bohů, má poit, že v téhle oblasti těžce zaostává. Nepomáhá tomu ani fakt, že se v opačném pohlaví tolikrát zklamala, že raději prohlásila celibát, než aby zkoušela zase s někým flirtovat.

Jenže když jí zrak padne na Lachlana, ví, že pokud jí věnuje jen chviličku svého času, zamává svému celibátu ráda na rozloučenou. Lachlan totiž zosobňuje vše, co má na mužích ráda. Problém tkví ale v tom, že jí kdovíproč nevěnuje pozornost…

Lachlan přijel pomoci charitě svého bratrance, protože má volnou chvíli mezi zápasy ve Skotsku, kterou využívá hlavně k pořádnému odpočinku. Nemíní se na někoho vázat, protože ví, že by s ním žádná nevydržela. Neustále bojuje s vnitřními démony, co mu do života stále zasahují skrz vzpomínky na minulost.

Drží se od všech raději dál a věnuje se tomu, v čem vidí alespoň trochu světla. A když to světlo spatří i v Kayle ví, že ji nemůže nechat jen tak odejít. Ale jak by se pro něj mohla vzdát svého života ve Státech a odstěhovat se za ním do Skotska? Jak by ho mohla přijmout takového, jaký je? Uvnitř rozbitého?

Nakladatel: Metal Blonde Books (EN)
Počet stran: 434 (EN)
Vazba: Brožovaná i ebook (EN)
Vydání v USA: 3.11.2015
Vydání v ČR: nevyšlo

Datum četby: 3 dny, prosinec 2015, v angličtině

Reakce bezprostředně po dočtení knihy: Ze začátku to vypadalo více než dobře… pak to ale začlalo být strašně překombinované.

Oficiální stránky knihy
Oficiální stránky autora

Můj názor: Je docela vtipné, že tohle vlastně vůbec neměla být nějaká ucelená série a i když svým způsobem to jsou samostatné díly, motají se okolo bratranců McGregorových, čímž se z toho jakási série stala. Zajímalo by mě, kolik dílů to nakonec bude mít a jestli autorka skočí opravdu u čtyř, anebo jich připraví ještě nějakým způsobem víc.

Každopádně tahle kniha mě zastihla docela nepřipravenou, protože jsem na ni vlastně po čase narazila náhodou, pak jsem zapomněla, že by měla vyjít a znovu jsem si na ni najela až teď. To je ale koloběh, co?

Narozdíl od The Pact a The Offer mě ale kniha nevzala tolik a hlavní hrdinové mi častokrát pořádně pili krev. V dovětku se autorka zmiňuje o tom, že Lachlanovi byl předlohou vlastně Tom Hardy, ale řeknu vám, že mě to nijak nebralo. Tom Hardy je sice kusanec, ale kdyby se choval tak ujetě jako Lachlan, poslala bych ho dávno k šípku. To vlastně platí i o Kayle. Tu jsem chvílemi taky nepobírala.

Nejvíc mi na té knize asi vadila ta nenadálá přeměna v insta lásku. Byla na mě až moc neuvěřitelná a do jisté míry i nepochopitelná, protože se Kayla vlastně chovala jak věčně nadržená nymfomanka. Až jsem se za ni styděla. Ne všechno bylo špatné, ale určité chvíle mi to prostě kazily. Začátek knihy vypadal více než slibně, ale pak to autorka prostě totálně zabila. Věřím, že se u čtvrtého dílu, The Lie, zase polepší.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..