Hero

Hero_bookAutor: Samantha Young
Originální název: Hero
Knižní série: Hero
Díl: první
Žánr: adult, romance, erotika
Věková hranice: 20+
Hodnocení: 5 hvězdiček

Alexe už dávno spadly klapky růžových brýlí z nosu, postaral se o to její otec. Dříve pro ni býval hrdinou, pak už jen člověkem, díky němuž měla její máma oči pro pláč, a nakonec jen lhářem, podvodníkem a ztracencem, který má na kontě daleko hříšnější věci, než je utajovaná rodina.

Teď se po smrti matky, co ji raději odvrhla, než aby se postavila na její stranu, pomalu zase dává dohromady a snaží se na svět usmívat. Jenže to by jí do cesty nesměl vstoupit jediný muž, o němž toho ví daleko víc, než by chtěla a který ji jen díky jejímu otci nenávidí až do morku kosti.

Caine Carraway není muž, co nejde pro ostré slovo daleko. Díky jednomu nešťastnému setkání se tak stane, že je Alexa najednou bez práce i bez možnosti si nějakou v branži získat. Tohle si ale Alexa rozhodně nenechá líbit, proto k němu vrazí do kanceláře a s omluvou na rtech požaduje, aby vše napravil. Jaké je její překvapení, když jí den na to naopak sám nabídne práci…

Nakladatelství: NAL (EN), Ikar (CZ)
Počet stran: 416 (EN), 352 (CZ)
Vazba: Brožovaná i vázaná vazba (EN, CZ)
Vydání v USA: 3.2.2015
Vydání v ČR: 5.8.2016

Datum četby: 2 dny, květen 2015, v angličtině

Reakce bezprostředně po dočtení knihy: Naprosto výýýýborný kousek. Knihu jsem slupla jako malinu.

Oficiální stránky autora

Můj názor: Zápletka knihy je neuvěřitelně jednoduchá a závěr je docela jasný už na začátku, přesto musím říct, že mě kniha poravdu překvapila a pořádně dostala. Ne všechny činy postav se daly v příběhu předvídat, což se mi moc líbilo. Nehledě na to, že obě hlavní postavy jsou si tak neuvěřitelně podobné, že jejich vzájemné interakce vážně stály za to. A to nemluvím o pořádném sexuálním napětí.

Nutno podotknout, že to není úplně klasická romanťárna, kdy si on najednou uvědomí, jaký je prevít a kompletně se změní. Caine je totiž prevít skoro až do samotného konce a Alexa to s ním rozhodně nemá lehké. Možná i proto je to místy tak emočně vypjaté, že jsem měla co dělat, aby mi netekly i slzy.

Takové knihy mám vážně ráda. Byla to pro mě pořádná jízda a bavil mě každičký její kousíček. Autorce se kniha opravdu povedla. Série Dublin Street mě sice baví, ale tohle byl daleko vyšší level. Doufám, že brzy přijde s něčím podobně skvělým. K četbě rozhodně doporučuju poslouchat hudbu od Palomy Faith, protože se k celému příběhu perfektně hodí. Nejlépe Hero ale vystihuje kousek Only Love Can Hurt Like This.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..