Vánočně – novoroční MEGA soutěž!

Rok se s rokem sešel a máme tu zase Vánoce, po nich Nový rok a po něm prostě rok 2015 🙂 Se soutěžemi se roztrhnul pytel a ani my nemůžeme zůstat pozadu! Ježíšek přece naděluje a tak i my budeme letos nadělovat. A to ve velkém společně s Rachel-Roo!

Chceme, abyste byli takhle při prosinci trochu kreativní a dělali něco třeba i zábavného. Proto budeme mít vícero podmínek než „napište nám email“. Přemýšlely jsme a tato soutěž bude takovou jakože foto soutěží. Každý týden vyhlásíme téma a budeme přijímat vaše fotky.

Kategorií bude mnoho, neboť výher máme mnoho. A když říkám mnoho, myslím vážně hodně. Tohle je největší soutěž, co jsme obě dvě pořádaly, nic většího tu ještě nebylo. To jen tak pro představu, jak mnoho je tentokrát mnoho 🙂 Toto je úvodní článek, kde vás seznamujeme sběžně s našimi plány a kde se můžete registrovat a tím začít soutěžit. Vyplníte níže přiložený formulář, kde vás vezmeme na vědomí a potom se nám bude díky utřídění ve fotkách a emailech lépe orientovat.

Co se výher týká, oceníme knihou pár vylosovaných pomocí randomu, dále nejhezčí fotku, nejveselejší, nejsmutnější, nejvtipnější, nejoriginálnější a další a další… Vše se včas dozvíte, nebojte. Až dorazí všechny ceny, bude hromadná fotka a bližší info budeme také specifikovat vždy jednotlivé týdny u konkrétních témat (pro představu, štedrovečerní večeře s knihou apod.)

FORMULÁŘ VYPLŇTE ZDE A PŘIHLASTE SE TÍM DO NAŠÍ SOUTĚŽE

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

3 Responses

  1. Hana napsal:

    Paráda! A co minulá soutěž, kdy jste slavili narozeniny?? 🙂 Výsledky už jste vyhlásili? http://knizni-doupe.cz/?p=19910

  2. Monika napsal:

    dokdy to cca bude? protože kdyby se to protáhlo, jaksi by byla soutěž cestující s účastnicí na konec Evropy 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..