Společné čtení Vampýrské akademie (19)

Ačkoliv už máme oficiálně celé společné čtení za sebou, nějak nebyl čas přidávat vaše názory. Tak s nimi přicházím dnes! Podíváme se, co říkáte na pátý díl série, který byl v mnohých věcech překvapivý… hlavně co se samotného konce týče. P.S.: Pozor na spoilery.

Miluju Adriana! Čím víc o něj čtu/ nebo se tam jenom zjevuje/ tím víc ho miluju. Je prostě úžasný. Je mi ho tak strašně líto, že ho Rose využila, chápu, jak moc miluje Dimitrije, ale nemusela Adrianovi ublížit! Sice jsem to už věděla, ale pořád mi ta věc s odstigojením přijde na paličku. 😀
A další velmi kladná postava série – Abe! Co já bych dala za takového otce. A ten konec? Od té hot scény s Adrianem, která byla naprosto boží :D. Prostě konec tohohle dílu je abssolutní nářez 😀

MischaS_

Nemám ráda Dimitrije… A nemám a nemám a nemám! Fajn, no tak jo, lžu. Ale když on mě v tomhle díle tak moc štval! Snad ještě víc než ve čtvrtém. Ale když pominu tuto ošemetnou věc, musím říct, že to byl skvělý díl. Jé, jak já jsem ráda, že nemusím čekat na šestý díl jako na boží smilování jako tenkrát! Pátý díl byl dokonalý – spolu se šestým dílem byl nejakčnější a nejzajímavější. Jenom lituji chudinku Rose. Nic takového si nezasloužila. Moc se těším až to všem v posledním díle natře. 🙂

Ells

Narozdíl od předchozích dílů je v tom pátém spousta akce hned od začátku. Rosina maturita, útěk z vězení, Dimitrijovy výhružky a útoky… to byly vůbec nejlepší scény. Co se týče Dimitrije, toho jsem si na začátku fakt užívala, protože mám prostě toho zlého Dimitrije radši. Jeho chování v druhé polovině mě ani nepřekvapilo, čekala jsem něco takového. Co by potom zbylo na poslední díl, kdyby skočil Rose hned kolem krku?
Snad vůbec poprvé mě tu Rose pěkně štvala. Nelíbila se mi její nerozhodnost a jak pořád zametala s Adrianem. Ten je už dlouho mým miláčkem a ona se k němu chovala fakt hrozně. A při tom bylo úplně jasné, koho chce, a nebyla to Adrianovi schopná říct.
Konec knihy mě naprosto šokoval, něco takového jsem nečekala. A navíc, když jsem knihu četla poprvé, šestý díl ještě nevyšel, takže jsem hrozně trpěla.

Illandris

Opět jsem si čtení užila jako předchozí díly.
Tento díl se mi líbíl,ale nejlepší část byla až ke konci.
Ta smrt královny mi přišla překvapujcí nikdy by mě nenapadlo,že příjde takový zvrat.Proto jsem velmi zvědavá,kdo ji doopravdy zabil.A také jsem zjistila,že jsem se v královně zmýlila,ale to nejspíš každý.
Byla jsem ráda,že jsem konečně poznala Victorova bratra Roberta.
Těším se na závěrečný díl, abych si mohla odpovědět na otázky,které se můžu dozvědět jen v závěrečném díle.

Kiki

No páni… Tenhle díl mě jakože dost vyvedl z míry. Vůbec nevím co si mám o tom myslet. A nemluvím jen o závěru, ale o celé knize.. Proč se Lissa chovala lépe k Dimitrijovi než k Rose? Proč jí Dimitrij tak hnusně odháněl? A hlavně CO TO SAKRA ROSE PROVEDLA S ADRIANEM? V mých očích zase trochu poklesla.. Ale ten konec.. To bylo něco 😀 🙂

Veru

Spoutáni magií byl pro mě celkem překvapující díl. I když jsem tušila, že se Dimitrij změní, tak určitě ne takovým způsobem. Pro proměně mě ale trochu štval. Sice chápu, že se cítil hrozně za to, co Rose prováděl, ale stejnak. Opět se toho v knížce stalo tolik, že je těžké popsat, jaké mám z knihy pocity. No a samozřejmě takhle otevřený konec nabádá pouze k tomu, zalézt do pelechu a pokračovat ve čtení dalšího dílu.

nitty yanniss

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..