Společné čtení Vampýrské akademie (1)

Pokud jste v pondělí zabloudili na můj web, určitě víte, o co jde. Pokud nemáte ani šajna, podívejte se sem. Dneska tu pro vás mám formulář na vkládání vašich názorů. Můžete své texty vpisovat do neděle 12:00, v neděli odpoledne je pak na svém webu uveřejním (zajímalo by mě, kolik z vás se zapojí).

Morojská princezna Lissa a její nejlepší kamarádka Rose uprchly ve smrtelném strachu z vampýrské akademie, ale po dvou letech byly vypátrány tajemnými strážci a odvlečeny zpět. Znovu se tak ocitají v obrovském nebezpečí, protože na akademii se mohou pohybovat nebezpeční Strigojové.Ti chtějí Lissu zničit, protože jako jediná dcera urozeného morojského rodu je překážkou jejich plánu na ovládnutí světa vampýrů.

Naštěstí je tady ale dhampýrka Rose, v jejichž žilách se smísila krev vampýrů a lidí, takže dokáže zlým Strigojům lépe čelit. V tajemném a ponurém světě akademie ale nebude snadné odolat všem nástrahám a zradám: Lissa bude muset opatrněji využívat svých nadpřirozených schopností, aby nepadla do strigojské pasti, a Rose se musí vzdát velké lásky, aby mohla kamarádku ochránit a za žádných okolností ji nezklamat. Jediné, nač se totiž mohou obě spolehnout, je jejich vzájemné pouto, jejich přátelství… (Dominoknihy.cz)

Jak tedy vidíte první díl? Jak jste se k němu dostali? Líbil se vám? Co se vám nezdálo? Co byste změnili? Co vás naprosto dostalo? Pište, co vás napadne, jsem zvědavá.

FORMULÁŘ 1

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..