Simple Perfection

SimplePerfection_bookAutor: Abbi Glines
Originální název: Simple Perfection
Knižní série: Rosemary Beach / Perfection
Díl: šestý / druhý
Žánr: romance, erotika, drama, ze života
Věková hranice: 18+
Hodnocení: 3 hvězdičky

Woods možná nebyl vždycky dobrák od kosti, ale od chvíle, kdy mu Della obrátila život vzhůru nohama, věděl, že bez ní nemůže být. Po počátečních peripetiích si k sobě ovšem cestu našli. Jenže teď se ukazuje, že se jim osud rozhodl hodit pořádný klacek pod nohy.

Když Woodsův otec náhle zemře, je na Woodsovi, aby převzal otěže firmy a postaral se o svou matku. Problém je ovšem v tom, že mu matka dává otcovu smrt pořádně sežrat, Dellu z duše nenávidí a neustále mu předhazuje jeho bývalkou snoubenku, z které se ovšem vyklubala pořádná psychopatka. A pak se od něj Della začne odtahovat…

Della ví, že by pro Woodse teď měla být oporou a opravdu se o to snaží. Jenže Woodsova bejvala Angelina se rozhodla udělat Delle ze života peklo. A daří se jí to velice dobře. Vetřela do přízně Woodsovy matky a pořádně přiživuje její nenávist vůči Delle. Ta se nehodlá snadno vzdát, ale Angelina slova míří na to správné a bolavé místo. Della má stále obavy z toho, že se z ní časem stane její matka. Blázen. Ačkoliv Woodse miluje, musí se postarat sama o sebe.

Nakladatel: Atria Books (EN)
Počet stran: 256 (EN)
Vazba: ebook i brožovaná vazba (EN)
Vydání v USA: 20.4.2013
Vydání v ČR: nevyšlo

Datum četby: 2 dny, leden 2014, v angličtině

Reakce bezprostředně po dočtení knihy: Tohle bylo opravdu velké, VELKÉ, zklamání.

Oficiální stránky knihy
Oficiální stránky autora

Můj názor: Jelikož první díl skončil hezky otevřeně, bylo mi už dopředu jasné, co se asi v druhém díle bude dít. A z toho jsem měla vážně obavy. Ačkoliv bylo Twisted Perfection pořádně hot, až jsem se červenala až na zadku, nebyla jsem si jistá, že pokračování nebude už jen další zbytečné a natahované klišé, bez kterého by se člověk určitě obešel. A nemýlila jsem se.

Jsem z téhle knihy neuvěřitelně zklamaná. Příběh naprosto vycucaný z prstu a z větší části hlavně otravný. To neustálé plácání jednoho s druhým a pak s třetím, tu a tam se objevily postavy, s nimiž jsme se seznámili už v předchozích knihách, přespříliš otravná matka, bejvalka a častokrát i samotná Della.

Navíc se v knize odehraje jedna zbytečná a až do extrému vyhnaná scéna, která se mi nelíbila a mrzela mě. Je tak vidět, že si autorka otevírá dvířka pro další spin-offovou sérii a upřímně, už mě to pomalu přestává bavit. Nevěřím, že přijde s něčím originálním, protože se neustále opakuje.

Člověk by řekl, že by mohla napsat normální new adultku, aniž byste si při čtení nepřipadali, jako byste četli knižní porno. I v té erotické lince existuje hranice, co by se překračovat rozhodně neměla. A Abbi Glines si už nejspíš nevidí pod ruce. Pořád dokolečka téměř totéž, to se normálnímu člověk už prostě omrzí.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

1 Response

  1. Styx napsal:

    No to potěš, právě teď se na ni chystám. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..