RC review: Nabíječ

Nabijec_bookAutor: Alice Clayton
České datum vydání: 8.2.2014
Knižní série: Cocktail
Díl: první
Žánr: adult, erotika, humor
Věková hranice: 20+
Nakladatel: Mladá fronta

Caroline Reynoldsová má problém. Už je to hodně dlouho, co zahlédla své Óčko a zoufale ho hledá. Na náladě jí nepřidá ani velice činný soused, který jí nedá spát. A to doslova. Už třetí noc jí neúnavně buší do zdi… a taky do tří různých žen, co si to náramně užívají. Jak to Caroline ví? Všechno totiž slyší. Už jim dokonce dala jména. Prdelka, Purina a Hihňa. První dostává ráda naplácáno, druhá u toho mňouká a třetí se prostě… směje. Ačkoliv jí při prvním bušení spadne na hlavu obrázek, dokáže vše přetrpět a doufá, že se to nebude každou noc opakovat.

Na chvíli má klid, ale pak se celý koloběh bušení rozběhne nanovo a Caroline ztrácí nervy. Jde to svému sousedovi vytmavit. Ví o něm jedině to, že to v posteli nejspíš umí hodně dobře a že se jmenuje Simon. Ale čeho je moc, toho je příliš. Když mu celá naštvaná zabuší na dveře jen v titěrné růžové košilce, nenapadne ji, že si s tímhle arogantním Nabíječem brzy bude mít co říct. Ba co víc, že se z nich stanou přátelé.

Ne nadarmo se ovšem říká, že žena a muž nemůžou být přátelé příliš dlouho. Obzvlášť ve chvílích, kdy se navzájem přitahují. A tak je jen pouhá otázka času, než jim osud jednou provždy ukáže, že tady bude po jeho. A Carolinin zvídavý kocour Clive také ještě neřekl své poslední slovo…

PODÍVEJTE SE NA RECENZI NA BLOGU NEOLUXORU
A NEZAPOMEŇTE TAKÉ ODEBÍRAT RSS KANÁL

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

1 Response

  1. Illandris napsal:

    Přiznám se, že tomuhle žánru moc neholduju, četla jsem jen asi dvě takové knihy. Podle mě je to prostě všechno na jedno brdo, ale musím říct, že zrovna tahle kniha mě docela zaujala. Zdá se, že to není o nějaké nezkušené chudince a pohádkově bohatém blbečkovi. Zřejmě se teda do téhle knihy pustím:)
    Illandris recently posted..Richelle Mead – Vampýrská akademie (Vampýrská akademie, #1)My Profile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..